Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

ya aslında kımsenın taunta ıhtıyacı yok

lol itema bile ihtiyacınız yok oyunda, bu bakımdan sevıorm oynu. İster kas ister kasma oynayabiliosun.

dragonrend assasine yarar,sonra atlarken etheral olmak var o güzel. Sonra hızlıca vurmak falan var sanırım bana daha gelmedi, bosslarda işe yarar die dusunuorm.
Sosyal ağlarda paylaş

kendim için çok önemli olan bi soru sorcam. şimdi ilerde önemi olan karakterleri öldüremiyoruz anladığım kadarıyla. (önemli dediğim, quest muest vercek olanları işte) yere çömüp, canları full olarak tekrar saldırıyolar bana öldürmeye kalktığımda. oyunda benim dışımda bi tane bile nefes alan insan bırakmak istemiyorum ben. bütün gerekli questleri yapıp herkesi öldürebiliyo muyum? girip whiterun'a, herkesi kesip meydanda tek başıma dans edebiliyo muyum yoksa her seferinde guardlar muardlar yenileniyo mu herkes öldürülebilir olduğunda? bana cevab verin plx.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok aradığım fakat herkesin forumlarda saçmaladığı, cevap bulamadığım sorularıma patide yanıt arıyorum.

1-Yanımızdaki follower'lar level atlıyor mu ? Atlıyorsa, evde oturduğu halde atlıyor mu ? Bunu soruyorum, çünkü assassin olduğumdan tek başıma gezmek çok daha faydalı oluyor.

Forumlardaki cevap : Npc'ler sana ilk katıldığındaki levelin neyse hep o halde kalırlar. ( Bu durumda ne kadar geç alırsan, o kadar yüksek levelde olucak, doğru mudur ? )

2-Bu ilk çıakn 5000'lik evi full dekorasyon aldım. Fakat 2 tane chest var. Evdeki diğer wardrobe veya diğerlerine eşya koysam kayboluyor mu ?

Forumlardaki cevap : Evde sadece chest'lere koymam gerektiği, diğer dolap ve gözlerde random olarak oyunun eşya yarattığı ve bu yaratma sırasında eski eşyaların silindiği üzerine.

3-Peki diyelim 2.şık doğru ve sadece chestlere eşya koymak zorunda kaldım. O kadar weapon armor potion tek kasada. Oyun normal kendi üzerindekiler gibi ayırmıyor türlerine göre. Böyle bir mod var mı ?

Forumlardaki cevap : Araştırmadım ki bunu sdf.

Evet şekilde gibi dersime çalıştım geldim. Ama yukarıdaki cevapları 8-12 yaş xbox gamerı çocukların sallama olasılığı olduğu için size de sorayım dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Ya, oyun durup durup Windows a atıyordu, şu 4GB olayını indirdim (4 GB RAM kullanmasını sağlayan) sorunu çözdü, ancak Steam algılamıyor galiba bunu farklı exe üzerinden çalıştığından, Achievement alamıyorum. Var mı bunun bir çaresi?

resmi yama çıkmış 4 gb ile ilgili. bak burda da yazıyo. 4 Gb
Sosyal ağlarda paylaş

bı yerde stewardın grevlerını yp dıe okumştum aklımda o klmış. paso random gorev verıodu oda, olmadı tabi haliyle...
gittim bir daha araştırdım da aldım sonunda evi.
şehırde ne kadar adam varsa konuştum gorevlerını yaptm sora jarl çağırdı. öle oldu işte. tek elle yazdıgımdan abuk bi turkce oldu ıdare edin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...