Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Vingthor said:

oynuyorum ediyorum. sırf viking var balta var diye.

fallout3'e dialogları yüzünden hayalkırıklığı diyen rezil diyen axedice'ın bu oyunu oynayabilmesini anlayamıyorum.

Benim bildiğin eksdays yarım saat sonunda oyunu silerdi...

O Fallout. Kutsal. Bu TES. Meh.

Bide dialoglar fallout kadar kötü değil. Ha yine kötü. Ama fallout kadar değil. Ayrıca fallout3ü de inat edip bitirmiştim, bakalım belki bunu da bitiririm bi ara.

diyalog mu vardı skyrimde
Sosyal ağlarda paylaş

Rerore said:

blacksmith kasarken uo oynuyomus hissine kapıldım da ingot nerden bulcaz npc den alıyodum bitti belli bi süre sonra yenileniyor mu stokları oyle kalcakmı

madenler aynı sekilde biraz kazdım bitti hepsi yeniden çıkıyomu aynı yerde maden

iron dagger yaparak kastım biraz bs bide sword yaptım aynı miktarda arttı farkettirmiyormu ne yaptıgın hepsi aynı miktarda arttırıyo sanki

enchanting nasıl kasılır hammadde sıkıntısı yasıyom
pickpocket kasmak için hangi şehre gitmek lazım nasıl kasmak lazım

simdilik bu kadar

topladığın ore'lerı köylerdeki smelter'lardan ingot yapacaksın, yoksa ore topladın ne oldu işine yarıyor mu?

farketmiyor hepsi aynı şeilde arttırıyor, hide bracres veya iron dagger git.

enchanting kasmak için disenchant edip item'lere basacaksın, silahlarda şarjlı bir sistem var atıyorum 100 vuruş için kullanbilirsin bu enchant diyor bitince şarj edeceksin baştan o zaman da skill veriyor. herşeye enchant bas gem fazla varsa böyle hızlı atlarsın enchanting.

pickpocket kasmak için şehre gerek yok, özel bir şehre yani. kimi görürsen pickpocket yap, çok rahat 100 oluyor ben oyunun başında yapmıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

diyalog mu vardı skyrimde

Var konuşan bi iki karakter. Siyasi durumun analizini yapıyorlar, baya bildiğin kendi fikirleri var falan. Ben de hayret etmiştim ilk gördüğümde. Ne olursa olsun fallout3 gibi bi hilkat garibesine göre gelişme var.

Gerçi dialog demekte haksızım aslında, çünkü dialog 2 kişi arasında olur. Burda karşı taraf monolog yapıyor, biz de monoloğunun konu başlıklarını belirliyoruz. Ahah evet şimdi farkediyorum oyunda yine dialog yok =/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...