Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

lol kız :p
Pluton said:

Ya ben büyü öğenecem diye college of winterhold'a gittim bişey öğrettikleri yok. Bu büyüleri nerden öğrencem ben hangi şehirde ?

Nt: Lütfen alıntı yaparak cevaplayın keza daha sonra bulamıyorum cevabı Ö.M gelsin bari D:

jarl'ların yanında court wizard'ları oluyor, çeşit çeşit büyü kitabı satıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Pluton said:

Ya ben büyü öğenecem diye college of winterhold'a gittim bişey öğrettikleri yok. Bu büyüleri nerden öğrencem ben hangi şehirde ?

Nt: Lütfen alıntı yaparak cevaplayın keza daha sonra bulamıyorum cevabı Ö.M gelsin bari D:

magic skillin kaç. skill arttıkça kitaplar yaygınlaşıyo iyice.

sen en iyisi whiterunın solundaki giant campi olduğu giib köprüye çek. köprünün altından 1-2 saat fln flames/firebolt at. sonra stam potlarla topuklarsın şehre yada (loot da gelsin diyosan) guard towera.

ha bu sırada ejderha gelirse geçmiş olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

markath - forsworn conspiracy

ya bu side quest'leri yaptıkça ulfric ve stormcloak örgütünün ne kadar haysiyetsiz olduğu hepten açığa çıkıyor. windhelm, thalmor embassy'den sonra markath'ta forsworn conspiracy'i yaparken de bir bir gözler önüne seriliyor bütün kirli çamaşırlar.

Sosyal ağlarda paylaş

işte ırk nedir bilmeden anlamadan ırkçı, güya kurtarmak istediği ideale karşı gelerek aynı anda kendi ülkesini batıran, bütün derdi isim yapmak olan, ortalığı karıştırmak isteyen birilerinin maşası. ulfric tam proto-anders heh.

nord'lar ve imperial'lar aynı ırk zaten, birileri güneye inmiş sadece. sonra talos imperial ordularının başında sancre tor'da breton ve nord'ların aklını alıp tiber septim adıyla son empire'ı kurmuş. tanrı olmasının nedeni de bu zaten heh.

cüce - markath'ta stormcloakların doğuşunun hikayesi

markath'da var hepsinin hikayesi cüce, biraz quest yapıp halkla konuşunca anlıyorsun empire talos'u sadece sözde banlayıp yasayı zorlamamışken ulfric çıkıp deşiyor yarayı, thalmor ajanlarının gelmesine ve halkı sindirmesine neden oluyor bu yüzden.

forza biji ulfric heh

Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

Pluton said:

magic skillin kaç. skill arttıkça kitaplar yaygınlaşıyo iyice.

sen en iyisi whiterunın solundaki giant campi olduğu giib köprüye çek. köprünün altından 1-2 saat fln flames/firebolt at. sonra stam potlarla topuklarsın şehre yada (loot da gelsin diyosan) guard towera.

ha bu sırada ejderha gelirse geçmiş olsun.

Ben daha dragon rising görevini bile yapmadım. Oyunun başlangıcında gördüm birtek dragon dahada görmedim :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...