Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Kaede said:

fanboylar bunu anlıyamıyor işte. illa her eleştiriye laf yetiştirip bir kulp takıcaklar

lan zaten bu kadar oynanıyorsa oyunun iyi yaptıkları kötü yaptıklarından fazla ve kendini oynatıyor demektir

ama olmaz her eleştiri başka bir oyunla karşılaştırılıp geri çevrilmeli

ya bırak bunları, birşey demiyoruz adam geliyor "OYUN REZALET BAKIN TORMENT İLE KIYASLADIM" diyor. bebek resmi filan koyup oynayanlara salak muamelesi çekiyor. saçmalamanın da bir sınırı olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

ulfric iğrenç bi adam ya skyrimin yerlilerini kadın çoluk çocuk demeden öldürmesinden anladım ben onun ne mal olduğunu,yakın adamyyla konuşmasına şahit oldum jarl ın baltasını vermeye giderken pek öle onurlu işlerden bahsetmio egoist düdüğün teki

talos a niye tapar bilmem ama, empire dan nefret eden bi tip için anlamsız oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

bütün tes oyunları empire'ın bilinmeyen bir nedenle hapse attığı karakter olarak başlıyor ki zaten. nothing personal.

morrowind'de ve oblivion'da vardı o dediğin.

morrowind'de kürek mahkumu olarak geldiğin kasabada "tamam serbestsin, istediğin gibi gez dolaş" diyor (yanlış hatırlamıyorsam imperial)
oblivion'da "karışıklık olmuş, senin kaderinde bu yok, git kahramanlık yap" diyor bizzat imparator.

daggerfall'un introsunu aşağı koydum, yine imperial tarafından quest veriliyordu, imparator bizi çağırıp kişisel ricada bulunuyordu.

http://www.youtube.com/watch?v=Dh24sXlxY8s

burda ise "sen yoldan geçiyordun, tutukladık, hapse tıkmak yerine de direk kelleni uçuracağız".
üzgünüm ama ülkücü bir nord olarak bunu kişisel alırım ve imperial ordusuna savaş açarım.
imparator bizzat gelip özür dilemese de nordumla bol bol imperial askeri kesip biçmeye devam (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

"kişisel garezim için dünya ölsün" diyorsun yani. (:P)

arena'da da hapisten kaçıyoruz.

skyrim'e gelip kendi keyiflerince nord öldürüyorlarsa, evet,
CCC ULFRİC REYİZ CCC derim.
(ha dediğim gibi thief açarsam içten pazarlıklı olup imperial'a katılabilirim)

bu arada arena'da bir hain imparatorun kılığına giriyor, imparatorluğu kurtarma görevi ise bize veriliyordu.
yani imparatorluğun bizzat bize yamuk yaparak başlattığı
(bak bi de nord oynuyorum diyorum, skyrim topraklarındayız diyorum) bir oyunla karşı karşıyayız.
Sosyal ağlarda paylaş

Revangelis said:

oyun iyi diye kötü yanlarını tartışmayalım mı?

onu mu diyoz len.

OYUN HAS RPG DEĞİL YANİ KÖTÜ diyene diyorum ben. oyun bi morrowind değil, 3 state indirilmiş olması, major-minor skill olayının kalkması, silahların çeşitsizlendirilmesi, Clairvoyance büyüsü, dungeonların basitleştirilmesi, lanet olasıca pislik iğrenç bok UI vs. daha sayarım da sayarım.

ama oyun iyi. ben eğer 1 saat oynucam diye başına oturup farkında olmadan 6 saat oynuyorsam bi oyunu, o oyun benim için iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

Sufi said:

oyun kötü diyenler bile bissürü yorun yapacak kadar oynuyorken iyi kötü tartışması yapmak saçma

fanboylar bunu anlıyamıyor işte. illa her eleştiriye laf yetiştirip bir kulp takıcaklar

lan zaten bu kadar oynanıyorsa oyunun iyi yaptıkları kötü yaptıklarından fazla ve kendini oynatıyor demektir

ama olmaz her eleştiri başka bir oyunla karşılaştırılıp geri çevrilmeli

han ıoyunun kendısıne kötü diyen oldumu bilmiyorum zaten. ama oyun hakkında eleştiri kabul edememek işte baska bir seviye.
Sosyal ağlarda paylaş

tartışalım tabii reva, tartışana edene birşey demiyoruz ki. tartışma denilen şey iki taraflı ama, övünce nasıl "övdünüz ama ama öyle değil" diyen çıkıyorsa eleştirince de "eleştirdiniz ama öyle değil" diyen çıkabilir.
Bone said:

skyrim'e gelip kendi keyiflerince nord öldürüyorlarsa, evet,
CCC ULFRİC REYİZ CCC derim.
(ha dediğim gibi thief açarsam içten pazarlıklı olup imperial'a katılabilirim)

bu arada arena'da bir hain imparatorun kılığına giriyor, imparatorluğu kurtarma görevi ise bize veriliyordu.
yani imparatorluğun bizzat bize yamuk yaparak başlattığı
(bak bi de nord oynuyorum diyorum, skyrim topraklarındayız diyorum) bir oyunla karşı karşıyayız.

skyrim zaten EMPIRE'IN. skyrim'e işgale gelmiyorlar, tam tersine imparatorluğun kurucusu nord ve bütün tamriel'i birleştiren gene aynı kişi. tullius hariç herkes nord skyrim'deki lejyonda. keyiflerince filan da yok, "evlerine, hayatlarına dönerlerse affederiz" diyor tullius. bizim 2011 model devletimiz bile bu kadar bağışlayıcı değil heh.

geçmişinde ne yaptığın bilinmiyor ama bir halt yemişsin ki ulfric'le aynı arabaya düşmüşsün. sıfır günahsız birinin o vagona düşmesi olası mı sence?
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
han ıoyunun kendısıne kötü diyen oldumu bilmiyorum zaten. ama oyun hakkında eleştiri kabul edememek işte baska bir seviye.

kötü de laf mı, "REZALET, BERBAT, TEZEK GİBİ, OYNAYANLAR DA EKSBOKS BEBESİ" dendi. okumayıp okumayıp son sayfaya ekşimeye gelmeyin şöyle lütfen.

oyun hakkında eleştiri kabul edilemeyen, her eleştirene troll denen esas başka başlıklar var.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...