Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 3

HellHound

Öne çıkan mesajlar

HellHound said:

http://www.youtube.com/watch?v=qGDrkzQ16NQ

şu video komiğime gitti.
ünlü kişilere para vermişler doldurmuşlar, tamam eyvallah çok paraları vardır bişi demiycem.
ama yaratıcılık sıfır, direk seslendireni koymuşlar oyuna. bi farklılık yap, kendin karakter yarat felan yok. maksat "bakın ünlü bilmemkim yanınızda savaşacak" tribi yaşatmak için.

şu oyunda sevdiğim iki karakter biri garrus diğeri tali. ikisi de "yüzsüz" karakterler, yani direk seslendireni alıp oyuna yüzünü aktarma olayı yok. bu yüzden kasmışlar, "generic npc"ten öteye gitmişler.

bi de saracen miydi neydi o bilim adamı baya iyi.

yeni karakterlerde bu yok. generic npc işte.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BioWare suggests you should not delete your Mass Effect save files when you complete the final game in the trilogy next month. "It wouldn't be a bad idea (to keep your ME3 saves)" said Associate Producer Mike Gamble in an interview with GamerZines. "Obviously I can't say anything, but it wouldn't be a bad idea..."

Gamble didn't clarify if his comments suggested the save files could impact download content for Mass Effect 3 or could be used for future Mass Effect games. BioWare previously stated that Mass Effect 3 is the final game in Commander Shepard's storyline, but did not rule out more games set in the Mass Effect universe.
Sosyal ağlarda paylaş

galaksideki ırklar "dünyaya saldırı olacak dikkatli olun" diyor, adam çıkmış "ben saldırı olcağına inanmıyorum" diyor.
bu ne lan, ne saçma fmv hazırlamışlar.

o değil de kötü oyun olcak ama sırf hikayeyi sonlandırmak ve tali'yi bi daha görmek için oyunu bekliyorum. pf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...