Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

StarCraft 2 Heart of the Swarm Video Leaked?

Snake

Öne çıkan mesajlar

bana gayet olasi gibi geldi. arada gecen olaylari bilmiyoruz, o yuzden konu o noktaya gelmis olabilir. zaten cok derin islenmemisti sc2'deki konular da. bu da o kadar derin degil, uyusuyorlar temelde.

ama daha onemlisi, seslendirme cok pro yapilmis, o yuzden bana legit gibi geldi. work in progress'tir, o yuzden bazi bolumler eksik, daha 12+ ay oldugu icin o da cok normal.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok karmaşık duygular içerisindeyim bu video için (gerçek olma olasılığını ele aldığımızda)

Raynor Space Marine armorla Mengsk'e sneak attack (wait... wat?!) yaptığı sırada çalan şarkının Transformers soundtrack'ten Arrival to Earth olduğunu düşünürsek fake diyesim geliyor ama bir yandan da "belki placeholder olarak koymuşlardır "bu tarz bir müzik gelir buraya da" diye düşünmüşlerdir" diyorum, çok kararsızım o yüzden.

Yine de diyelim ki gerçek;

Her ne kadar olaylar o noktaya gelene kadar neler oldu, neler bitti bilmiyor olsak da Mengsk gibi zeki bir adamın o şekilde kıstırılacağına çok ihtimal vermiyorum ben. Bu adam şu ana kadar her şeyi kendi çıkarına kullanmayı bilmiş ve bir şekilde paçayı kurtarabilmiş biri sonuçta. Kerrigan için elinin altında koz var, tamam. Ama Raynor faktörünü hesaba katmamış olmasına imkan yok.

Öte yandan o tüpte gördüğümüz Sarah'ın klon değil de, daha önceden Ghostlar ve hatta direk Sarah üzerine uygulanan deneylere yönelik anlık bir flashback olması daha mümkün diye düşünüyorum. Zira Sarah henüz Ghost'ken üzerinde Zerg kontrolüyle ilgili testler yapıldığını ve bu testlerde Zergleri kontrol etmeye en yatkın kişinin yine Sarah olduğunu biliyoruz. Haliyle o testleri yaparken bu tarz bir önlem almış olması mantıksız değil Mengsk'in.

Onun dışında "THIS IS NOT VENGEANCE. THIS. IS. SPARTAAAA!" kısmında güldüm, ne yalan söyleyeyim. :P

Yine de umarım gerçek değildir bu ya. Çok Hollywood olmuş bu son hakikaten. Tamam, WoL'un sonu da Hollywood değildi diyemem tabi ki ama bu daha da cheesy olmuş, bu kadar da cılkı çıkmasın ya.
Sosyal ağlarda paylaş

eğer wings of liberty nin videolarının yapılış aşamalarını izlediyseniz (bkz blizzcon 2010) , yapım aşamasındaki bi videonun görüntü kalitesinin veya hatalarının fake olup olmamakla hiçbir ilgisi olmadığını biliyosunuzdur. tam aksine geçrekten yapım aşamasında olan bir video durumunda. arkaya konulan müziği siz de sonrada koyabilirsiniz problem değil.

fake demek için erken. sızan abd dışişleri belgeleri olduktan sonra sc2 videosu sızmış çok mu :P
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer böyle bir önlemi önceden olsaydı mengskin 50 kere kullanmıştı şimdiye,
sc nın sonunda oldurmeye falan calısmıstı sonucta.

ne olmuş olabilir,
mengsk kerriganı yakalar deney yapar
kerrigan ordan kaçmak için zergi lure eder,( yuksek ıhtımalle ınsan halıylede kullanabilio )
o sırada bıdaa ınfested olur, kendi isteğiyle.

Özgürlük hadises, terran campaign de vardı zaten. Hatta bu oyun direk zergleri özgür etmek olayına kaptırmış kendini, yüksek ihtimal tosslara tu kaka dicez
Sosyal ağlarda paylaş

Büyük ihtimal fake. Ağızları oynamıyor. Ağız hareketlerini render aldıktan sonra ekleyemezsin. Üstüne bir de seslendirme yapılmış. Ağzı oynamyan bir şeye deli gibi para verip ses sanatçısına para vereceklerini sanmıyorum. Ağız hareketleri animasyonda en zor bölümlerden biridir. Büyük ihtimal oraları yapamadıkları için ağızı hiç oynatmadılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir dizi, reklam, film dahi yapılsa. İlk önce kaba taslak yapılır her bir kere tartışılır. Daha sonra ana karekterlerin nasıl olacağını kararlaştırırlar bunlarıda daha detaylı olarak kararlaştırılmış taslağı komple çizerler. Senaryo bittikten sonra beğenilirse çizime başlarlar. Orada o karakterler kendi başlarına hareket etmiyor. O karakterleri çiziyorlar buda deli gibi zaman alıyor. Renderı alınmadan önce tüm haretlerini bir incelerler orada seyrettikleri görüntüde iskelet haldir. Film gibi oyna bakalım beğenmedim sahne 2 oyna diye bir şey söz konusu değil. Yoksa o animasyonu bitiresiye kadar hem canları çıkar hem paraları gider. Renderı alınmış şekilde onlara gösterip a burası olmamış burada şu şekilde yapsın dedin mi o küçük hareketin değiştirilip, tekrar renderlanıp önlerine konması deli gibi zaman harcadıktan sonra oluyor. Hareketleri incelemeleri animasyonun iskelet halindeyken düzeltilir render dan sonra değil.
Sosyal ağlarda paylaş

rocker_tr said:

Bir dizi, reklam, film dahi yapılsa. İlk önce kaba taslak yapılır her bir kere tartışılır. Daha sonra ana karekterlerin nasıl olacağını kararlaştırırlar bunlarıda daha detaylı olarak kararlaştırılmış taslağı komple çizerler. Senaryo bittikten sonra beğenilirse çizime başlarlar. Orada o karakterler kendi başlarına hareket etmiyor. O karakterleri çiziyorlar buda deli gibi zaman alıyor. Renderı alınmadan önce tüm haretlerini bir incelerler orada seyrettikleri görüntüde iskelet haldir. Film gibi oyna bakalım beğenmedim sahne 2 oyna diye bir şey söz konusu değil. Yoksa o animasyonu bitiresiye kadar hem canları çıkar hem paraları gider. Renderı alınmış şekilde onlara gösterip a burası olmamış burada şu şekilde yapsın dedin mi o küçük hareketin değiştirilip, tekrar renderlanıp önlerine konması deli gibi zaman harcadıktan sonra oluyor. Hareketleri incelemeleri animasyonun iskelet halindeyken düzeltilir render dan sonra değil.

yanlış anlamazsan mesleğini sorabilir miyim ?
Sosyal ağlarda paylaş

Soimyr said:

kerrigan ın sesinin tricia helferla aynı olması.

eet ses aynı malesef, bir tek kerrigandaki yankı kısmı eklenmemiş gibi duruyor şimdilik,yada insan sesi kalıcı olmuş olabilir değişimden sonra,
zaten blizzardın videoları wowdan falan nasıl yaptığını biliyorsanız, böle baklava gibi katman katman ekleniyor herşey, bir kat aşamayı bitirip, gene en baştan bu sefer başka bir katman ekliyorlar üst üste. o yüzden kalitenin böyle olması normal.

ha zaten bolca vakitleri var değiştirmek için, oyun çıktığında aa o video fakemiş demekkii dedirten bambaşka bir videoda çıkabilir o yüzden. hatta çıkmalı yoksa yakışmaz blizzarda.
Sosyal ağlarda paylaş

bansheee said:

Komutan said:

Eger bu video sahte olsa Blizzard bunu soylerdi. Sahte olan bir videonun sahte oldugunu aciklamamalari icin hicbir sebep yok.

Adamın piyasaya çıkan her söylenti vb şeyi yalanlama gibi bir yükümlülüğü yok

Yukumluluge ne gerek var, boyle bir aciklama yapmayi Blizzard kendisi ister. Cunku yaptiklari oyunun sahte bir videosunun gercek sanilmasi hic islerine gelmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Komutan said:

bansheee said:

Komutan said:

Eger bu video sahte olsa Blizzard bunu soylerdi. Sahte olan bir videonun sahte oldugunu aciklamamalari icin hicbir sebep yok.

Adamın piyasaya çıkan her söylenti vb şeyi yalanlama gibi bir yükümlülüğü yok

Yukumluluge ne gerek var, boyle bir aciklama yapmayi Blizzard kendisi ister. Cunku yaptiklari oyunun sahte bir videosunun gercek sanilmasi hic islerine gelmez.

Her söylenti/video vbni yalanlarsa, yalanlamadığı zaman doğruladığı anlamına gelir ki bunun önüne geçmek için genelde hiç yorum yapmazlar,yapmıyorlar da (yoksa yapıyorlar mı yaw)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu buyuklukte bir sahtekarligi yalanlarlar. Simdiye kadar Blizzard oyunlarinda bu olcude bir sizinti(veya sizinti iddiasi) olmadi. Sahte patch bilgileri, expansionlar hakkinda sizan bazi bilgiler faln olur ama oyun sonu videosu oldukca buyuk bir sizinti.

Kendini oyunu yapanlarin yerine koy. Yaptigin oyunun sonunu gosteren sahte bir video cikiyor ve pekcok kisi de bunun gercek olduguna inaniyor. Boyle bir durumda sen susar misin?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...