Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iphone'dan beleş facebook olmaması

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

durumunu gıcığıma gidiyor. wapı olan en hırbo telefon beleş beleş takılabiliyorken ben para ödeyip internet paketi almak zorundayım yoksa giremiyorum. ya da acaba bir yolu var da ben mi bilmiyorum, sormak istediğim bu. anladığım kadarıyla iphonelarda wap olmadığı için 0.facebook.com u kullanamıyoruz. e bunu gören operatörler de sadece facebooka bağlanabileceğimiz tarzda bedava bir internet hizmeti veremez mi? resimli de istemiyorum, aynı 0.facebook.com gibi olsun. Mümkün müdür böyle birşey?
Sosyal ağlarda paylaş

wifi o zaman=)

yani şu anda ben iphonedan internet pakedim sayesinde sevgilimle istediğim kadar beleş konuşabiliyorsam ve mesajlaşabiliyorsam ayda internete 9-10 lira ödediğimdendir=)

iphoneun internet pakedi olmaması kkusura bakma ama arabayı alıp içine benzin doldurmamak gibi olmuş=)
Sosyal ağlarda paylaş

MrLevie said:

wifi o zaman=)

yani şu anda ben iphonedan internet pakedim sayesinde sevgilimle istediğim kadar beleş konuşabiliyorsam ve mesajlaşabiliyorsam ayda internete 9-10 lira ödediğimdendir=)

iphoneun internet pakedi olmaması kkusura bakma ama arabayı alıp içine benzin doldurmamak gibi olmuş=)

ya şimdi mesela geçenlerde avea tarafından arandım, internet paketleriyle ilgili anket tarzı bişey yaptılar. niye kullanmıyorsunuz dedi, dedim pahalı. nasıl bir fiyat önerirsiniz dedi, dedim 200 mb için 5 lira :)

böyle olsa mesela gayet kullanırım. ha ayrıca mb başına ücretlendirme koysak nasıl bir ücreti uygun görürdünüz dedi, mb başına 10 kuruş dedim ben de. bu da olursa yine kullanırım.

hayır ülkemizdeki internet, ttnet vs. yüzünden yeterince pahalı zaten. bari operatörler bir harekette bulunsun, en azından mobil internet ucuz olsun abi. yani açıp telefondan hd film izleyecek halim yok, msne girerim, facebooka girerim, ucuz olsa ne olurki ağızları mı yanar?
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi de hazır konu buraya gelmişken aklımdaki herşeyi sorayım.

hala kontörlü hat kullanıyorum ve her ay 150 kontör yükleyince gelen 10 dksı 2 kontör, bilmemkaç dakika bedava kampanyalarının 1 ay sonra otomatik kalkması falan bunlar canımı sıkıyor. faturalı hat daha mı karlı olur? yani şimdi ben internet pakedi alırsam telefona harcayacağım para aylık 30 liradan 35 liraya çıkacak ki aylık 30 lira fazla geliyor. bu durumda faturalıya geçersem ve internet pakedi alırsam aylık harcamam düşer mi, hangi operatörde en karlısı olur?
Sosyal ağlarda paylaş

şu kadarını söyleyeyim, o kampanyalar insanı en çok yolanlar.

özellikle avea; şöyle ucuz böyle ucuz diyip faturasız ne kadar insan varsa yoluyor.

şu an tek tüketiciye çalışan vodafone var hakkaten, o da hala Türkiye'ye yerleşme durumunda olduğundan, müşteri kazanmaya çalışıyor.

faturalı turkcell bence en iyisi ama 5000 sms vermiyo bıdı bıdı edecek çok kişi tanıyorum.

eğer özel bi kaç kişi varsa özellikle konuştuğun, onlara da whatsapp yüklet skype yüklet telefonlarına, internet pakedi de 8-8-10TL aylık küçük meblağlara konuş-mesajlaş.

ha diğerleri için napıcam dersen paketlere giricen o da yine aynı fiyata gelecek herhalde. minimum paket nedir fiyatı ne kadardır bilmiyorum henüz.
Sosyal ağlarda paylaş

MrLevie said:

ben whatsappla ilgili bi yazı yazmıştım onu koyayım bari belki bilgilendirici olur biraz.
MrLevie's Blog

okudum, güzel bir olay ammavelakin işte arkadaş çevrem arasından iphone veya benzeri cihaz kullanan sayısı 1-2 ile sınırlı. yani bu whatsapp internet üzerinden diğer whatsapp kullanıcılarına mesaj gönderiyor ki bunun msn'den veya facebook chatten pek farkı yok. ha olayı, içeriğinde resim vs. gibi alış-veriş gerektiricek şeylerin olmamasıdır o güzel ama sonuçta yine de 2 tarafın kullanması gerekiyor programı.

ben internet üzerinden birinin "telefonuna" sms atabilmek isterim. bunu yapabilecek bir program varsa mesela parası neyse veririm. 2 ayda bir aveadan 7 liraya 500 sms pakedi alacağıma onu alırım yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

okudum, güzel bir olay ammavelakin işte arkadaş çevrem arasından iphone veya benzeri cihaz kullanan sayısı 1-2 ile sınırlı. yani bu whatsapp internet üzerinden diğer whatsapp kullanıcılarına mesaj gönderiyor ki bunun msn'den veya facebook chatten pek farkı yok. ha olayı, içeriğinde resim vs. gibi alış-veriş gerektiricek şeylerin olmamasıdır o güzel ama sonuçta yine de 2 tarafın kullanması gerekiyor programı.

ben internet üzerinden birinin "telefonuna" sms atabilmek isterim. bunu yapabilecek bir program varsa mesela parası neyse veririm. 2 ayda bir aveadan 7 liraya 500 sms pakedi alacağıma onu alırım yani.

doğru diyosun, ama şöyle bi kaç durum var. birincisi artık neredeyse bütün telefon OSleri için whatsapp var. benim sevgilimde 5800 xpress var. ikincisi whatsapp telefon numarası tabanlı çalışıyor olması. yani sms "gibi" iş göreyör.

hoş zaten bütün telefon üreticileri yavaş yavaş bu tekniğe dönüyor. Nokia Ovi Contacts dahilinde internet üzerinden mesajlaşma tekniğine baya yatırım yapıyor bildiğim kadarıyla.

bi arkadaş geçenlerde söylediği gibi; yakında operatörler sadece internet parası alacak.

sms programı bulamazsın çünkü yok. pc için internette bile sms programı olmadığı için o da.
Sosyal ağlarda paylaş

vodafone, kaç paraysa, 100mb'lik kotasını doldurduktan sonra edge hızı ile veriyor interneti diye biliyorum. Sitesinden bir göz atıp inceleyin.

Bildiğim diğer bir tarife ise Turkcell'de(tekrar araştırmadım yukarıda yazdığı gibi 15tl olmuş mu diye) en son geçen ay aldığımda 14TL olan 250mb kotalı internet pakedi. 250mb'ı geçmek benim kullanımım ile imkansız ancak aşacak olursanız paketsiz muamelesi görerek faturalandırılıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...