Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstabul masalı yeniden başlıyor...

glamdring_S

Öne çıkan mesajlar

İyidir ya ben severim eski Türk filmlerinin havası var. Üstelik Çetin Tekindor, Mehmet Aslantuğ, Ozan Güven üçlemesi muhteşem olmuş. Herkes tam rolünü bulmuş.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

Ya insanların etrafta bir istanbul masalı diye dolaşması hatta bazen delilik raddesine varmasını ben de çok sevmiyorum ama biraz fazla "nefret ediyorum" türü mesajlar gelmiş. Tamam sevmeyebilirsiniz ben de izlemem ama ne bu nefret ne bu celal :P[signature][hline] Experience is the worst teacher; it always gives the test first and the instruction afterwards.
Sosyal ağlarda paylaş

ehe izlemedim bu diziyi hiç ama adına bakarsam(yani önyargılı davranırsam :) ) nefret ederim gibi geliyo[signature][hline]Ben Zydar isimli abimin hesabını 10-25 ağustos arası kullanmış olan şahısım. (Yani 2 haftadır falan Zydar, esas zydar değildi .) Zydarın kardeşi olan benim bu hesabı açmamın nedeni kendime ayit bir hesap istemiş olmamdır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xueshen, 26 Ağustos 2004 01:43 tarihinde demiş ki:
başlamasın atv ye dizinin hasılatını cebimden çıkarıp vereyim o derece nefret

[Bu mesaj xueshen tarafından 26 Ağustos 2004 01:44 tarihinde değiştirilmiştir]

boşver onu parayı birleştirelim Kurtlar Vadisi ni kapatalım[signature][hline]Lil'Alur for Shar
Sosyal ağlarda paylaş

Beni bayıyor dizi, ama arkadaşlar izlerken ipin ucunu yakalayınca merak da ediyor insan ne oldu şu bölümde, mehmet aslantuğ kızı götürebildi mi nedir diye :) Kurtlar şeysine de aynı şekilde takılmıştım kahrolsun öğrenci evleri :-p

Bu arada nefret eden arkadaşlar bi açıklar mısınız niçin nefret ediyorsunz? Mesela "dizi çok popüler abi. Ben de kuul, aykırı ve karizma bi metalik gencim o yüzden nefret ediyorum fağğk yu aslantuu" dan başka ne sebepler gelebilir merak ettim.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...