Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UFO: Extraterrestrials - Iste UFO budur !!!

Vampire

Öne çıkan mesajlar

Strateji oyunlariyla ilgili siteleri karistirip yeni cikacak oyunlarla ilgili yorumlari okurken birden gözlerim yerinden firladi...Ekran UFO: Extraterrestrials yaziyordu, zaten U-F-O harflerini görünce refleks olarak linke klikledim...

Ve kisa interviewin su kismi beni rahatlatti ve oldukca umutlandirdi:

SI: On the screenshots we were shown so far, I couldnt see any shots out of the battle map. Does that mean you took off the global level of the game where we built bases, organized them, did research and sent teams to deal with the alien threat? Why?

Michal Dolezal: Features such as the globe, research and basebuilding will be included. At present we are working on a tactical part of the game. I must say that if we didn't include basebuilding into the gamesystem, players would blast us out according to our surveys. Well, Of course, I exagerrate a little but basebuilding is the feature UFO fans really wish.

Ve son olarak asagida görmüs oldugunuz ss leri görüncede olay bitti "ISTE BUDUR" :D

Cikis tarihi 2004 sonu olarak söyleniyor ve sanirim oyun cikmadan öncede demosunu indirebilcekmisiz :D[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...

Sosyal ağlarda paylaş

eheah bu oyunun çok dandik bir versiyonu (hatta grafikler dışında herşey aynı) internette vardı ama sadece grafikleri dandikti yoksa oyun gayet güzeldi eğer grafikle beraber birkaç birşey daha eklemişlerse çok zevkli bir oyun olur bu eskisi bile beni saatlerce oyalamıştı[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 25 Ağustos 2004 20:38 tarihinde demiş ki:
Grafikler iğrenç.
ayrıca eski UFO (X-Com 1) oyununu düzgün yansıtabileceklerini sanmıyorum.
Base kurup ufo avladığım günleri özledim :)

ya alıp sadece grafikleri değiştirdiyseler :p[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 25 Ağustos 2004 20:38 tarihinde demiş ki:
Grafikler iğrenç.
ayrıca eski UFO (X-Com 1) oyununu düzgün yansıtabileceklerini sanmıyorum.
Base kurup ufo avladığım günleri özledim :)

yine basladik :), herneyse suraya tek bisey yaziyim, su an ki resimler full detail resimler degil, aciklamalara göre oyunun recommended systemi 1.5ghz CPU ve 256mb ekran karti olucak...Sonucta bende sizin hl2 de yaptiginiz gibi cikmamis bir oyunu savunmiycam, ciksin bi sonra tartisiriz :) Bana oldukca güzel gözüktü :) Bumpmapping düsmani bone :p[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

binanın içinde tank ve shotgun ile ufo mu avlıyor resimdeki elemanlar ben mi yanlış görüyorum, ehhe o ne be :)

bide yüz resimleri olmamış gibi ööle 3dmax4 ile yapıldık diye bakan anlamsız bakışlara sahipler.[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II---Only Supporting English!
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair
Sosyal ağlarda paylaş

Grafiklerin nasıl olduğunun bir önemi yokki. UFO'dan bahsediyoruz, başka bir oyundan değil. UFO fanları x-com efsanesinden sonra kaybolan şeyleri geri istiyorlar sadece. Uber grafikler değil..[signature][hline]God created the earth in six days, on the seventh he rendered.
@ui ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i | DevianArt | Eve-Online
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...