Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung'un amacı ne? BADA OS?

throine

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

Samsung telefonu çıkartıyor, sonra unutuyor. Güvenmemem ondan. Yoksa donanımsal bir sorun yok aramızda.

apple 2 sene onceki telefona da update getiriyor ama bazi ozellikleri performans cekincesiyle getirmiyor diye cok cingar cikiyor da, mobil dunyanin gercegi bu, sadece samsunga ozel degil. nokia da samsung gibi saliyor 3-4 aydan eski olan telefonlari, htc de.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

valla ayfon alınamıyorsa android.. ayfon alınabiliyorsa aman aman ayfon al koşarak.

o makineye özel tasarlanmış bir yazılım sonuçta. sorunsuz çalışıyor.

android küçük ihtimallerden bahsediyorum burada, ama öle ya da böle sorun çıkartabiliyor.
iphone iyi güzel de o çekmeme muhabbeti çok saçma ince telefon alıp saçma sapan kauçuk kaplarla kullanmak falan.. telefonun görüntüsünün inceliğinin ne anlamı kaldı o zaman? şu gerizekalı faili yapmasalar bi de her apaçinin elinde dolaşmasa telefon tercih edilebilirdi tarafımdan.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Wildfire şimdi 2.2 olacak. Samsung 2.1 çıkartırsa 2.1 bırakıyor iki-üç model dışında. Hala 1.6 hatta 1.5 bile satıyorlar.

Hocam Galaxy S şu anda 2.2 OS kullanıyor. Wildfire ile aynı dönemde çıktı Wildfire ve Galaxy S'in 2.2 update'i çok daha önce geldi. Hatta bildiğim kadarıyla HTC'nin TR için özel bir Rom'u yok. Zaten TR'da HTC yalan zamanında az küfretmedim HTC'ye bi batarya değiştiriceksin karşında muattap bulamıyosun resmen.
Samsung yetkili servisi evime iki adım hatta çalıştığım firmaya sürekli rangerları gelip gidiyor.
Kim ne derse desin ben Samsung'dan memnunum , Galaxy S'imden hele daha da çok memnunum.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

dasaaa said:

valla ayfon alınamıyorsa android.. ayfon alınabiliyorsa aman aman ayfon al koşarak.

o makineye özel tasarlanmış bir yazılım sonuçta. sorunsuz çalışıyor.

android küçük ihtimallerden bahsediyorum burada, ama öle ya da böle sorun çıkartabiliyor.
iphone iyi güzel de o çekmeme muhabbeti çok saçma ince telefon alıp saçma sapan kauçuk kaplarla kullanmak falan.. telefonun görüntüsünün inceliğinin ne anlamı kaldı o zaman? şu gerizekalı faili yapmasalar bi de her apaçinin elinde dolaşmasa telefon tercih edilebilirdi tarafımdan.

çekme olayı ok. ama şu boldlu kısım..

abi benim kullandığım telefonu ben özelliklerine ve kullanımıma uygunluğuna göre alıyorum. %80'i bunlar baskın. kalan %20görüntüsü.. ve%0 kim kullanıyor bunu düşüncesi.

o kadar umrumda değil. şu anda android yüklü bi tel var elimde. ama bugün alacak olsam -ve yeterli param olsa zıhzıhzıh- iphone alırım. kimde olduğunu bi sn bile düşünmeden alırım
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

Peki bu galaxy s pil ömrü nasıl? katalog ömrü değil de gerçek hayatta olan değer nedir? Mesela kesintisiz wifi ve 3g (talk değil)internet ömrü nedir? Ben özellikle buna bakıyorum bu benim için çok önemli.

4 gün gittiği oldu, bunun içinde zaman zaman wifi ve 3g ile internet bağlantısı da kullandım. 3'ten aşağı inmiyor normal bir kullanımda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...