Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eyvah Eyvah 2

Azure_Knight

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
birinci film icin sunu demisim
Mum_Chamber said:

bana cok ovduler, cok buyuk bir beklentiyle gittim ama bekledigim cikmadi tabi.

cok guzel ama oyle katila katila gulunecek bir film degil. her sey cok guzel olacak kivamini yakalamis, tekrar tekrar izlenecek turden.

ikinci filmde coook daha fazla guldum. bence cok daha guzel olmus.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

0ne said:

şimdi gidiyorum filme, dönünce yorumumu yazarım.

adam öldü galiba sinemada

off çok pardon, tamamen unuttum ya burayı, filme zaten ata demirer'in mimikleri ve trakya şivesi için gitmiştim, gittiğime değdi. Çok kahkaha attıran bi film değil, ama bazı yerlerde gerçekten sağlam ince espriler mevcut.

Özet: film güzel, komedi tadında izlenebilitesi var.
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel film, fena değil, ama öyle çok çok müthiş bir şey beklemeyin. Kıyaslamak gerekirse birinci film tarzında, ama onun biraz daha gölgesinde kalmış bir film. Yer yer güzel sahneler ve güldüren espiriler var.

Ancak şunu söylemem gerekir ki filmin yönetmeni her kimse çok çok kötü bir yönetmen. Sahne geçişleri çok sert hatta manasız olmuş, hani mesela bir sahne var, ee devamı derken durup dururken çat diye kesip alakasız bir sahneye geçiyor. Bunu film boyunca en az 8-9 kere yaşıyorsunuz. Ya baştan gösterme, göstereceksen de adam gibi göster. Muhtemelen montaj sırasında özensizlik sonucu bu hale gelmiş, aralardan kırpılmış gibi duruyor. Bu da filmin bütünlüğünü bozuyor, daha çok skeçler derlemesi haline sokuyor. İlk filmde bu kadar dikkatimi çekmemişti bu filmde yönetmen kabiliyetsizliği bayağı kendini belli ediyor.

Genel olarak eğlencelik, fena değil. Orjinallik ya da sürekli kahkaha beklemezseniz gidin.

Bi de ekleme yapayım, filmde gereksiz derecede fazla müzik var, habire bi cümüş falan oluyor. Tamam, baş kahraman çalgıcı olunca normal tabii de, vakitten çalmışlar gibi geliyor. Müzikleri kısıp o kırpılmış sahneleri uzatsalar ortaya çok daha güzel bir film çıkabilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel filmdi bayağı güldük tam aileyle izlenecek tarzda bir film olmuş,konu geçişleri zayıf kalmış birde sonunda hadi film bit artık olmasak süper olucakmış,genel olarak iyi film ama Ata tam not aldı benden zaten gişe canavarı oldu film,grouponiyle 5 tl ye gittik ondan da içim rahat yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...