Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kaza falan filan

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

reddiye said:

sipeyskeyk said:

Abi aranızda gerçekten hıyar insanlar var. Ölenler 18-19 yaşında ne yaptığının farkında olmayan, daha önce bir hata yapmamış ve ders almamış hadi bunları geçtim yanlış insanlar tarafından yetiştirilmiş çocuklar olabilir. İzlerken eğlenmek falan, harbi aptalsınız ya. Sizin de çocuğunuz arabanızı izinsiz alıp hız yapıp ölürse biz de güleriz artık hep beraber.

aptal anandır taam mı

öncelikle evt hm
eğer öyle çocuk yetiştirceksen aramızda para toplayıp kondom alalım sana

imza
Sosyal ağlarda paylaş

türkiye de nasıl ehliyet 'dagıtıldıgını' hepimiz biliyoruz. kendi adıma konusmak gerekirse ilk trafige cıktıgım zamanlarda cok hızlı gitmenin, makas atmanın, benden yavaş gidenlerin arkasına girip sıkıştırmanın, trafikte ona buna artistlik yapmanın iyi ve 'şekil' araba kullanmak oldugunu sandım. ancak zamanla bunların ne kadar anlamsız ve tehlikeli oldugunu anladım. eminim aranızda bu dönemlerden gecmiş bir sürü arkadas vardır.

o yüzden bu kazalar kendimizin ya da bir yakınımızın başına gelmiştir ya da gelecektir. bu kazalarda yaralanan ve ölenlerin sayısı, bu ehliyet dagıtma sistemiyle ve trafik kurallarının sadece hız, kemer gibi sırf ceza yazmak amaclı şeylerden oluştugunu düsünen trafik denetleyicileri oldukca, ne yazık ki azalmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

ispatipapaz said:

öldüklerini nerden çıkardınız ya kaynak fln var mı?

geçmiş olsun, bende ara sıra böyle makaslar atıorum ama bu çok cesaretli olmuş diğer gidiş tek şeritken öyle bir kör noktadan sollama yapmak cahillik.

zaten arabayı kurtarıcak manevrayı yapamamış şoför

şair burda şoförlere seslenmiş...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...