Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

frmtr

Xill

Öne çıkan mesajlar

said:
yanlış anlama en son ne zaman Cuma'ya gittin insan 3 kere üst üste Cuma namazına gitmezse kalbi mühürlenir ve böyle bir durumdan kurtulmak istiyorsan bence hemen Rabbimizin emrini yerine getir ve hemen namaza başla.en azından farzları kılmalıyız bu islamın 5 şartından biridir müslümanlık emhamdülillah müslümanım demekle bitmez bence derhal namaza başla hayatın bir sınav oldugunu yarının senedi olmadıgını ve Allahü Tealanın huzurunda hepimizin hesap vericeğini ve üzerimizdeki sayısız nimetlerini unutmamak lazımdır ve nankör olmamak lazımdır.Allah'a emanet ol

bune lan :D
Sosyal ağlarda paylaş

daha gereksizlerini de gördüm ben, okuldaki gerzeklerden biri kendi forumunu açıp herkesi de üye yapmıştı. msn listesindeki herkese üyelik açmış, mail falan geldi , şifreniz 12345678 gibisinden.

işin saçma tarafı da girip üyeliği kapatmak istediğimde yetkiniz yok diyordu. isteğim dışımda açılmış bir forum üyeliğim var adım soyadımla abi, daha rezili olabilir mi.

içerik de frmtr'den farklı değil hani bahsettiğim forumda, c/p dünyası resmen.

küfürden beter
Sosyal ağlarda paylaş

ben aslında cidden acıdım bu arkadasa kimbili kaç yasında...

sinemaya gidicek durumu hiç olmadı belki yani bu kadar ufak birşey bile insanı bazı durumlarda incitebilir ve üzebilir

baksanıza belkide buldugu 3-5 kurusla bi gidiyim demistir nasıl masumca soruo rezil olmamak icin

belkide hiç arkadaşı yok adamın hep içinde ukte kalıo

cidden cok icim burkuldu su topici okurken
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...