Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dövmelerimiz

sabonis

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...

İlk dövmemi yaptırıcam, elimde stencil'i var. Siyah yazı olacak. Hatta bunun biraz daha değişiğini istiyorum, dövmenin yeri aynı.

Bildiğiniz tavsiye ettiğiniz yer neresidir İstanbul'da? Sorayım bari dedim, diğer alternatif google'dan bulduğum en düzgün duran yere gitmek olduğu için.
Sosyal ağlarda paylaş

çoğu kötü lan alınmayında, muhtemelen alınmazsınız zaten.

ulan bi simetri, vucuda uyumluluk olsun, kılların arasında yeto gibi çıkmasın nerdeee. kız arkadaşınızla isminizin baş harflerinizi yazdırmadığınız eksik kalmış.

sorsan dövme uzmanı hepsi.

bi cerebinki bişeye benzemiş sanki, birde hatırlamadığım 1 daha.

biri karı sırtına torment yaptırmış en efsanesi o sdfsd.
Sosyal ağlarda paylaş

seigen said:

İlk dövmemi yaptırıcam, elimde stencil'i var. Siyah yazı olacak. Hatta bunun biraz daha değişiğini istiyorum, dövmenin yeri aynı.

Bildiğiniz tavsiye ettiğiniz yer neresidir İstanbul'da? Sorayım bari dedim, diğer alternatif google'dan bulduğum en düzgün duran yere gitmek olduğu için.

ne yazıyo burda ben momomomomi gibi bişey okudum
Sosyal ağlarda paylaş

Anelor said:

seigen said:

ne yazıyo burda ben momomomomi gibi bişey okudum

Panpa dosya isminde yazıyor, memento mori. Ambigram olduğu için her iki yönden de okunuyor. Ama dediğim yaptırmayı istediğim bu değil ama benzeri, bu pek okunmuyor orası doğru :D.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...