Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

http://askerleranlatiyor.blogspot.com/

mokoko

Öne çıkan mesajlar

http://askerleranlatiyor.blogspot.com/

site bu. giriş yazısını direk cpliyorum.

said:
Bu sitenin çıkış noktası umut. Bu ülkeye barış gelecekse herkesin ama herkesin emek vermesi gerektiğine inanıyoruz. Farklı seslere kulak vermenin, paylaşmanın ve konuşmanın vicdanları dirilteceğini umuyoruz. Yaşadıklarımızı paylaştıkça beylik ezberler yerini gerçek insanların yaşadığı gerçek sorunların tartışılmasına bırakacak.

Asker olarak doğulmuyor, bizlere nasıl asker olunduğunu anlatmanızı bekliyoruz.

*Elimize geçen yazıların sayısı bine yaklaştı. Hepsini tek tek okuyup birkaç gün içinde yayımlayacağız. Sabrınız için teşekkürler- Editörler
Sosyal ağlarda paylaş

Şu süreçte böyle bir sitenin açılması anca TSKya hayasızca saldıranlara cesaret vermekten başka bir işe yaramaz diye düşünüyorum.

Tamam TSK içinde deliler, manyaklar, görevini kötüye kullananlar olabilir ancak site direk TSKyı hedef almakta.
Amerikanın Akp üzerinden TSKyı tasfiye etme çalışmalarının yaşandığı bir zamanda böyle birşeye alet olmamak gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

benim için siteyi kimin yaptığı kimin yayınladığı falan onemli değil. adam 1000km yolu komutanın karısına istediği marka yoğurdu almak için gitmiş. geri donerken yoğurt sallandığı için getirdiğinde dayak yemiş. ben bunu okuduktan sora kimse kusura bakmasında sokarım bole işe.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

benim için siteyi kimin yaptığı kimin yayınladığı falan onemli değil. adam 1000km yolu komutanın karısına istediği marka yoğurdu almak için gitmiş. geri donerken yoğurt sallandığı için getirdiğinde dayak yemiş. ben bunu okuduktan sora kimse kusura bakmasında sokarım bole işe.
onu bende okudum attığın posttan sonra yalanın daniskası yok öyle birşey bence uydurma yani belli
Sosyal ağlarda paylaş

uydurma olabilir bazıları. ama daha onceden bi suru şeyler dinledim babamdan dayımdan onların arkadaşlarından. saçma sapan şeyler yuzunden dayak yiyen cezalandırılan insanlar. o yuzden bu olduysa bunlarda olabilir diye dusunuyorum okuduğumda. okadarda saçma gelmio.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eğitimin ilk gününden sonra duyduğumuz küfürlerden iğrendim. Ana avrat akla hayale gelmedik küfürler. Askere moral günleri düzenliyorlardı. Moral günlerinde kadınlar tüm asker ve rütbelilerin önünde soyunuyor, arkasından Türk bayrağını çıkarıp gösteriyordu. Daha sonra düzenlenen moral günlerinden birine gitmedim.

asdojahdsaljashd
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

said:
Eğitimin ilk gününden sonra duyduğumuz küfürlerden iğrendim. Ana avrat akla hayale gelmedik küfürler. Askere moral günleri düzenliyorlardı. Moral günlerinde kadınlar tüm asker ve rütbelilerin önünde soyunuyor, arkasından Türk bayrağını çıkarıp gösteriyordu. Daha sonra düzenlenen moral günlerinden birine gitmedim.

asdojahdsaljashd

abi.. ahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...