Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni özellikleriyle birlikte Opera 11

Bone

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
MSE varken çok kötü virüs saldırılarına uğradım, rootkitlerle uğraştım geçen hafta. Norton trial bilgisayarı temizleyip düzenledi. İndirim de vardı 400 günlük Norton Internet Security'yi 3 bilgisayarlık 19 dolara alacak.

Niye almayayım abi? Kaynak yemiyor, MSE'den de daha iyi çalışıyormuş bu hafta öğrendiğim üzere.
Sosyal ağlarda paylaş

O kadar MSE MSE dediniz bozdunuz bilgisayarlarimizi simdi Norton diyosunuz ayip degilmi ama :P Konu iyice dagildi! Ya bu norton 3 pc teklifi iyimis ama bende 3 pc yokki bea kardesim :D Lisans olarak kullaniliyorsa tek satan varsa alabilirim yada almak isteyen olupta benim gibi 130TL den kaciyorsa birlikte kullanabiliriz :) Birde ne almak lazim internet sitesinde 4-5 tane urun var en son cikani 360 olani sanirim hepsinimi iceriyor o?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Şimdi baktım, pahalanmış. Ben iyi kapmışım 25TL'ye dün =)

Şu linkten indirdim, özel indirim sundu. Size de yapar belki indirim o linken gelen versiyonla ilgiliyse. Bir deneyin: http://buy-download.norton.com/downloads/CLT/NIS/US/2011/18.1/ESD/NIS-TW-30-18-1-0-37-EN.exe
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Bendede mesela account confirmation mailinde 69TL dedi tek pc icin. Senin gecmiste sitenin linki varsa atsana yaw :D Bunlar giydirebildigine fiyat veriyor gibi bir his dogdu icime :P

:) :D ::o B)- :)o

Abi şu topicteki tek smiley olayını sen kullandın galiba. Post başına 3-4 smiley ortalaması ile gidiyorsun. Burası ciddi bir ortam, bizler opera kullanan cool gençleriz ve şu anda bir arkadaşımızı kaybetmenin üzüntüsü içindeyiz. Bir opera kullanan insanı daha uğurluyoruz, geriye kaldı 5-6 kişi. Efkarlandım.

PS : Bu ileti opera v11 tarayıcı eşliğinde yazılmıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende gayet Opera kullanicisiyim ancak bu internet sec. gayet iyi calisiyor gibime geldi ve 19dolar olan birseye 100TL veresim yok suan customercare ile gorusuyorum kayit actirdim... Online gorusme yapiyoruz chat olarak bakalim birsey cikacakmi. Smile kullanma sebebim o cumlelere bir mimik katmam gerek ehueheu gibi zirvalamaktansa gulerim daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

benim opera hurriyetin sitesinde video baska sekmelerde foto galeri açınca göçmeye yaklaşıyor, nefesi tükeniyor , işlem yapmıyor

aynı problem bendede var. kitleniyor gibi garip bişi işlem yapmıyor. Javascript çakılıyor, milliyettede oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

4Ever said:

Fistan said:

benim opera hurriyetin sitesinde video baska sekmelerde foto galeri açınca göçmeye yaklaşıyor, nefesi tükeniyor , işlem yapmıyor

aynı problem bendede var. kitleniyor gibi garip bişi işlem yapmıyor. Javascript çakılıyor, milliyettede oluyor

Bende bunu arıyordum aynı şey ekşi sözlüktede oluyor son 2 sürümde başladı ram kullanımı artıyor tepki vermemeye başlıyor F12 den javascripti kapasanızda page den user stylesini değişsenizde beş para etmiyor.

Yinede yaklaşık 10 senedir kullanıyorum bence hala en iyi browser.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
opera ile groovesharka girmeyeli çok olmuştu ki bugün groovesharktan iki profil ayarlarına bakınayım dedim değil bakınmak doğru düzgün tıklayamadım bile o sayfaya.

site gidik zannediyordum ki chrome last fm eklentisini denemek üzere chrome kurduğumda groovesharka çatır çatır girebildiğimi ve istediğim her yere tıklayabildiğimi farkettim.

operada ise durum hala aynı donuyor sitede. ayıp yani başka birşey diyemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...