Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm Arena, BG, World PvP Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Dün resto druid - mage - lock/spriest farmlamaya başladık rmp'yle. 2 gün önce arenaya ilk girdiğimizde adamlar 30sn chain'de tutuyordu. Artık pillara yapışıp duvara yüz sürerek kaçıyorum heriflerden ama kesiyoruz.

Bir de işte heralde 40 maç falan yaptık dün, 1 tane hunter geldi sadece. O da mage'e gitti, pillar tavaf ederek kestik herifleri. İki saniye kafamızı çıkartsak 50 60k eritiyor adamlar shieldleri kırıp lol.
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

Oranın gladyatörü gladyatörden sayılmıyo (bknz: Xunn)

Storm ii dir candır

Su an baya kötüymüş vindication duyduguma göre.

Benim oynadıgım TBC sezonlarında ilk 8 glad alıyordu, ilk 23'e giren her 3v3 takımı cyclone'da glad olmuştu, baya iyiydi top notchları vindi'nin, gizli gizli glad almaya gelen çakallarla doldugu için.

4. olduk fuuuu-
Sosyal ağlarda paylaş

bizde bu hafta rmp 1900 gördük önümüz açık gerçi bi sorun olur diye conquest cap için tuttuk şu anlık haftaya 2000-2100 gibi bişey düşünüyoruz FAKAT 2 v 2 için disc - rogue deneyelim dedik. Bu nasıl bir işkencedir anlamıyorum disc oynuyorum ben bu arada hani o işkenceye ne kadar dayanabiliosunuz veya ne yaparak yükselme mevcut oluyo ? 20dk yarım saatlik fightlar halindemi yükselicez ?
Sosyal ağlarda paylaş

tbc gibi uzun değil yine de ama evet sıkıcı olabiliyor.

disc pri / rogue giriyorsanız agresif oynayın. priest de asistlesin dps'e mümkün mertebe. blades edge, dalaran arena gibi yerlerde mind controlle aşağı falan atın partnerini. genel olarak dps üzerinde başlayıp, cd lerini harcatın ve healera switchleyin. 1900 mmr'dayız eğlencesine yaptığımız 2v2'de. kill için giderken mutlaka priestinde asistlemesi gereken durumlar olabiliyor spike blast ve swdeath ile bazı durumlarda. özellikle pala healerlara karşı mass dispell asist şart. genel olarak zorlandığınız compları yazarsanız bildiğim kadarıyla anlatmaya çalışırım.
Sosyal ağlarda paylaş

5-0 başlayıp bi anda 5-8 olup 1850 lerdeyiz. 4 kere karşımıza aynı kişilerin gelmesininde bunda rolü mevcut fakat biri bana şu setupta video yu izleyip nerde ne hata yapılıyor ve şunlara karşı ne yapmamız gerektiğini söyleyebilirmi ? Hunter'lı setuplarda oldukça zorlanıyoruz.

http://www.youtube.com/watch?v=mfKXqO8cG5k
Sosyal ağlarda paylaş

mage olarak açıkçası karşıda bir hunter varken cast etmeye korkuyuorum. castin interruptlanamayacağına eminsem bile. verdiği dmglar öküz gibi resmen. olurki bide pillar'dan uzaklaşırsam ( kendi hatam veya fear, death grip bla bla) takımım için durum dahada zor oluyor. çünkü inanılmaz bir cc outputu ve dmgları oluyor(bana daldıklarını sayarsak ki ölede yapıyorlar). Bizim belki daha çok ccmiz olmasına rağmen bu konuda pek başaramıoruz hunterlı setuplara karşı. kesinlikle bir yerlerde hatalar yapıyoruz ama bulamadık pek şuana kdr.
Sosyal ağlarda paylaş

o setupda ya locku başta trainleyip palaya hard switch yapacaksınız ya da en başından palaya girip keseceksiniz ki ikincisi daha basit görünse de uygulamada zor. hunter'ı her daim loslamak gerekli zaten. lock'a trinket harcattıktan sonra deep freeze ile palaya girebilirsiniz. blinddan sonra lockun altına rof açarsanız muhtemelen rogue a gelecek fear castini ertelemiş olursunuz. en önemlisi switch yaparken hem mage'in hem de rogue'un burst cdlerinin hazır olması.

onun dışında bu takım blades edgede falan gelirse kolay gelsin. 21 second warlock portals. FML.
Sosyal ağlarda paylaş

@Masquerade

Yani los layıp paladine hard switch dediğini düşündük uygulamayıda denedik fakat işte oda yazıldığı kadar kolay olmayabiliyor. Zaten ofansif mod'dan bizi defansife sürüklediği an karşı takım ben (priest) katiyen CC den çıkmıyorum videodada gözüküyor anlık rahatlığımda anca instant heallarım shieldım gibi bi survive sağlayabiliyorum. Ama rexr0th undada dediği gibi kendi hatası sekmesini bi kenara bırakıp fear ve benzeri dış faktörlerden los tan çıkması durumunda hp barın erimesi anlık oluyor o durumda bi şekilde (videodaki gibi) benim fighttan uzakta olmam durumunda sonuç kaçınılmaz oluyor. şu videodaki adamlar 2k ratingli tipler bunlar halledilir yani kesilir sorun yok bunda ama 2300 2400 de ne gibi bi çözüm üretilicek bunlara onu kara kara düşünüyorum. yine 2000 2100 ratingteki RMP leri alıyoruz (alıyoruz dediğim 10 maç yaptıysak 9 unu alıyoruz bi genelleme değil henüz bir RMP builde yenilmedik 2k üstü 10 da 10 gibi düşünün)ama işte bazı buildlere karşı düşünsekte bir sonuca bağlayamıyoruz mesela Paladin DK Warrior bi süre zorladı. fightı uzatıp ilk CD li nuke ü atlatıp ofansife geçtiğimizde olay rahatlıyor öyle yada böyle döndürebiliyoruz oyunu işte fakat Hunterlı buildler zaman zaman Affliction lı buildler de elimiz kolumuz bağlı kalıyor. Anlamsız CC kullanımlarımız mevcut bunlarında farkına varıyoruz fight bittikten sonra hepinizde vardır 2800 + rmp videoları izlioruz ordada saçma sapan hatalar mevcut burda bi çözüm üretmek kolay bende söyliyim kendi fightimdan 50 tane hata asıl sorun uygulama esnasında bunların nasıl bir düzene sokulacağı çünkü burda yapmamız gereken şu vardı bu wardı diyip 10 tane şey saysan onu 3 sn de yapmak gerektiğini düşünsekte bunun uygulaması zaman zaman imkansıza yakın oluyor heleki 2 sezon içinde ki Gladiator hedefli bir grup olmamıza ramen zaman zaman çok soğuyorum yaşananlardan. Mevcut (İRDELEDİĞİMİZ VE GÖRÜDÜĞÜMÜZ) hatalarımıı düzeltmemiz 1 hafta alsa yine çıkıp kalacağımız rating 2100 hadi olsun olsun 2200 . diğer buildleri kafama çok takmıyorum şu an için ilerde onlar içinde ayrı konuşmalar yapabiliriz ama arenajunkiesden fln okuorum RMP nin şu an antisi yok deniyor eğer bunlar bizim antimizse bunlardan kaybettiğimi başkasından toplarım diyim ama antim değilse bunlar gelecek adına ciddi şüphelerim mevcut
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

Zetrox palaya a hard girip biraz manasını harçatın palanin yapabilioyrsanız trinkete/ds ye zorlayin onları harçarsa rahatça switch yapabilirsiniz flash of lighte başlarsa zaten lönk die oom olur.
şu an için en mantıklısı bu gözüküyor çözüm olarak bu denenicek muhtemelen ama işte dış etkenlerde verilen aksiyonlara reaksiyonlar ne şekilde olucak onu hesapladığımda yine bir karamsarlık oluyor. çünkü dediğim gibi sıkıntı defansife geçtiğimizde başlıyor agresif ofansif bi oyun oynadığımızda sorun olmuyor bir şekilde bir critle zartla zurtla bizi defans yapmaya zorlarlarsa tekrar ofanse geçemiyoruz bunu anlatmaya çalıştım birazda dışardan teori rahat derken verilen reaksiyonlar tam olarak hesaplanmıo başta ekstra bi dps yapıp shieda zorlasak desem adamlar onu anlayıp priestin mass dispelli için cc yi o ana saklıyor o esnada bi cc yiyip heal atmak zorunda kalırsam Trinketi kullanmak zorunda kalıyorum trinketi her zaman saklayabilirim diyemem onun için. ama teoride sonuç için en mantıklı taktik manaya oynamak. Bununda zorluğu çok fazla işte ekstra bi oyun gerekiyor ilk 2-3 dk içinde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...