Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm Arena, BG, World PvP Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Warrior şu an oyunu kırdı resmen. Cata başında magelerden aglayanlar 2 resi çakınca rahatlarken, aynı rahatlamayı gearlanan warriorlar bitiriverdi.

Çoook gereksiz dmg nerfü geldi magelere. Hiç gerek yoktu yani.

Roguelar zaten apayrı yetolukta. Priest oyundan atılmış resmen.

Ama birden hunter'ı, dk'i God yapma ihtiyacı doguveriyor.

Hiç anlamıyorum ki neden bufflanıyor hala hunter. Dünyanın en kolay, en op classlarından biriydi wow'da hep.

yok yani bırakıcam mage'i, açıcam bi DK o olucak.
Sosyal ağlarda paylaş

ben 55 oldum bile xunn.

bu arada patch gelene kadar oynamama kararı aldık, olmuyo yani sub'ın damage fena değil aslında. genelde maçlarda mage 400k damage done yapıyosa ben de 370-380 lerde falanım fakat, mage in o cc leyip vurayım ya da cs atıp vurayım olayı yok 3s'te.

casta cs atıyoruz ama mage vuramıyor diğer dps classlar (dk ve warrior tabi ki) mage i bırakmıyo adam hareket edemiyo. bi de warrior nedir abi, mage blinksiz oynasa aynı halt herif durmuyo yerinde. dk desen ams açar zone açar ice bound açar petleri zaten sığır gibi vuruyo. warlock desen worgen açmış dotluyo koşuyo, demon diye bişey çıkardılar herif yarım saat god mod gibi fel guard haraslıyo falan. druid desen cripling tutacam diye energy 0 lanıyo shiv spamla. pala açıyo aurasını divine healing cart curt, stun mı atıcaksın kick mi atıcaksın freedoomu mu alıcaksın. shaman desen koşa koşa heal, o çın çın vurma sesi var esir ediyo adamı (hoş gene en kolay ölen op healing class, priesti saymıyorum)

yani kısacası benim açımdan oynadığım classlar hayvan gibi skill gerektirirken, karşı takımların bu kadar rahat oynaması sinir bozucu. istemiyorum abi her boku focusa alıp tüm maçta focus oynamayı. ben de target seçip tünellemek istiyorum yani kanser oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahah bir rogue'un dramı.

zaten disc priestin broken olmasından rogueların doğru düzgün compu yok. yukarda da yazdım, herkes cleave arkadaş... maç başlıyor adamlar HARHARHAR koşuyor bir targeta maç sonuna kadar abanıp kesiyorlar. sen ise cc chain kas, swap kas ahaha.

warriorların juggernaut değişikliği umarım işe yarar çünkü cidden DURMUYORLAR, adamların altında skateboard var sanki. cidden adamların target peşinde koştuğu yok gibi birşey. o kadar genişlerki geriye leap atıp intercept atıyorlar stunlock için. şaka gibi, avoid etmenin yolu yok. o warriorlar QQ frost mage diye ağlıyorlar ama maç boyu yanında DK ile mage'i oynatmayıp kesince FINE, ALL SKILLZ diyorlar.

dk'ya sorsan kitelanıyoruz QQ der. ama maşallah range'imde olmadan adam resmen ağzıma sıçıyor. patchle daha vahim olacak.

rogue: DK FULL KIDNEY, SWAP
dk: jk, icebound
rogue: DK FULL KIDNEY, SWAP
dk: jk trinket
rogue: swap to dk gogo.
dk: jk, ams lichborne deathcoil heal spam
http://chzgifs.files.wordpress.com/2011/01/okgonowp1.gif

adam rangedeyken de harraslıyor zaten...

ya bütün classların skillcapi yükselsin, tunneling to glad yapamasın kimse ya da ben de rogue olarak 150 energy olayım, backstabı önden yandan arkadan vurabileyim, bleedlerimde 10k ticklesin. oooh.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Starcraft oynıcam yeter artık.

Aptal oyun ya, gül gibi rmp'im dagıldı, millet o kadar sinir bozukluguna gomuldu ki, bütün sezon bu cekilmez dediler yani ve haklılar. Ben bir daha rmp aramakla, server server koşmakla olacagını da sanmıyorum yani.

Oturup 1v1 adam döverim Starcraft'ta, manly olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya oyundaki her disable ın cd u o kadar kısa ki, misal shadowdance açınca bi disable yemen şansın çok yüksek ama bilinçli falan değil random yani. oyun sürekli 3 adım at bi dur bekle, 4 adım at az bekle modunda geçiyor şu durumdaki bayık classlar için. warrior dk alıyor altına freedoomu, zaten warrior worgense böyle çıldırıyorum ya o animasyonlar falan gerile gerile döne döne yatırıyo kaldırıyo vuruyo falan.
Sosyal ağlarda paylaş

BAIIHAN said:

PVP gear > Pve gear için cevap;

"pvp gear pveden üstün olmamalı"

pve>pvp için

herkesin contenti görmesini istiyoruz. sizde raid yapın o zaman.

ya su blizzardın pvpyi uvey evlat gormesınden bıktım artık. hayır 5 senedir göreceğim contenti gördüm baydım artık ilgimi çekmiyor.

hadi diyoruz bu seferde vanilla zamanındaki bg-takım olayına geri dönelim rated sayesınde eğlenelim diyoruz adamlar illa content göreceksin diyor.

ulan zamanımın %80'i zaten rated'a gidiyor 30'ar dakika mac, 10 'dar dakika queue'dan. ee şimdi content görmeye zorlanırsak, zamanımız kalmayacak bu işe. işsizlik sigortamızı verecekse hani yapalım ikisinide birden lol.

ulan zaten pvpciler tek düze geziyor, alternatif az. adam pve'ye 10 çeşit mount sıkıştırıyor, pvp'ye al sana 2 tane yeter diyor..

dellendim yine..
Sosyal ağlarda paylaş

2200 silahları bugün vendora koyacaklarını söylemişlerdi.

Sonuç:

As previously announced (http://us.battle.net/wow/en/forum/topic/1567814533?page=1), Conquest items requiring 2200 rating were made available today, January 25, with the exception of weapons. We plan to make the 2200 weapons available approximately two weeks after the release of patch 4.0.6.

The decision to further delay availability of weapons requiring 2200 rating was not made lightly. Currently very few guilds are clearing PvE content that drops weapons of this caliber, which would make rated Battlegrounds and Arenas the primary source for top-tier weapons.

PVECILAR ALMADAN SIZ BABAYI ALIRSINIZ HADI YAVRUM HADI.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Cons said:

kardeş oynayan oynuyo bilader.
http://eu.battle.net/wow/en/pvp/arena/cyclone-wirbelsturm/3v3#class=4

bir de warrior'a bas bak ne güzel haha.

konu warriorın op liği değilki abi. warrior op zaten bi ben varım ilk 10 da olmayan cyclone warriorlarından
rogue un mage in ağlaması saçma sadece, rogue gayet düzgün magede gayet çılgın. taam oynaması boktan falan ama güç sorunu yok. warrior kadar boktan değildir en azından. logitech g13 alıp bütün keybindlarımı falan değiştirdim alışmak için oynarken farkettimki random tuşlara basarak aynı performansı alabiliyorum karakterden.

hunter ağlasın priest ağlasın ne bileyim siz ağlamayın dayanamıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

cons olayı yanlış algılıyosun, yani ben rogdan ya da mage den şikayetçi değilim, setup olayına girince eskiden olan sinerji yok şu an. complar dengesiz classlar değil. bg'de eşit gear ve skillde misal bi dk çok ağır gelmiyo, ama altına freedoom almış sürekli dispell ve heal spam alan bi dk çok ağır geliyo. dolayısıyla arenada belirli bracketlara göre bi kaç skillde revize şart.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...