Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm Arena, BG, World PvP Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

geçen gün baktım rampage laddera.

2k yı geçen tek pri rogue takımı vardı, o da shadow.

healer priest yok. 2v zaten ugrasmayın. warrior, feral, dk geldi mi PRIESTTTTTTTTTTTT diye koşup kesiyor. istediği kadar yetersiz olsun.

3v3te de herkes cleave. shadowcleave, wizardcleave, meleecleave... AMS glyphini veren zihniyete tebrikler.

45 sec cd / 7 sec duration. adam maçın başında açarak koşuyor o kadar rahat. ama closu hala nörflüyolar...

RMP olarak eziyet bildiğin. şu patch çıksa da en azından biraz viable olsak disc priestli RMP ile...
Sosyal ağlarda paylaş

işte devlerin müthiş pve/pvp yorumu

http://i1101.hizliresim.com/2011/1/24/4731.jpg

sırf hunterlar pve'de pvp seti kullandı diye set bonusunu nerflediler. neden? should not be superior.

iyi de kardeşim, 8 sezondur bu oyunda pve'den aldıkları silah, trinketlarla arenanın ağzına sıçmadı mı millet?

orange roguelar, s5'de kelthuzad wepli dk pala takımları, marrowgar baltalı tipler, saurfang, toc trinketleri, shadowmourne vs vs.

yaptıkları oyunu bilmiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Rogue 0.Bi dispel gelsede 2 adım atabilsem diye dua ediyosun bglerde.Tabi bu sırada yürümeye bile ihtiyaç duymayan warriorları feral druidleri görüp klavye yiyosun.130k hp adama 8k envenom crit çok imba damage.

Playing rogue is an art lafı=Playing rogue is a pain in the ass olarak değişti.Blizzardın adaleti= oynaması ciddi kabiliyet isteyen classları ya nerflemek yada spammer haline getirmek.2+2=4
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Rogue zaten damage dealerlıktan çok support class oluyor sub ile arenalarda, rated bglerde.

x2 smoke bomb, stun, interrupt vs gayet iyi.

patchden sonra da damage'i biraz daha iyileştirilecek. dance sırasında zaten makul burst çıkıyor.

Senin oyundan nasıl zevk aldığına bağlı o.Ben supporter istesem healer oynarım ;) ben tutayım interruptlıyım millet kessin gibi bir mantıkla açılan class rogue olmamalı.

''Primary mlee dps'' yazan bir class sonuçta rogue.Demin warrior arkadaşla bg attık.ohhş 40k MS attım zuhahaha tarzı konuşmalar geçiyo aramızda.Sürekli 30-40k arası damageler akıyor heriften.Biz 10k gördükmü seviniyoruz.Elindeki silah two hand mavi sword warriorun...Öyle tier 1 yada raidten alınan epicte değil
Sosyal ağlarda paylaş

ben sadece durumu söyledim. yoksa ben de memnum değilim pek şu anki dengesinden.

sub specde recupu biraz nerfleyip karsılıgında rupture damage'i verebilirler. (ferallerin bleed rogueun neredeyse 4 katı fazla tickliyor lol)

btw, mind blast change;

http://www.youtube.com/watch?v=AKcB1RZvXyc

%50 bufflanmıs haliydi bu, 18'e çektiler dün gece.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...