Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm Arena, BG, World PvP Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

evt adamların yapacakları fix anca bu kadar olur. 1800 honor 360 honora çekilmiş ve sittin senede bize geçmez artık bu tolbarad bizim serverda.

gece 4 teki tol baraddan çıktım şimdi, son 3 savaşı hordelar kazandı ki savunan tarafın kaybetmesi çok zor zaten istemedikleri sürece. fck blizz
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam buldum.

"Originally Posted by Zarhym" said:

As you’re probably aware by now, an update was applied to Tol Barad shortly before the holidays which granted the attacking side 1800 Honor Points for a victory. While the goal with that change was to provide more incentive for the attacking forces to claim victory, it ultimately led to an undermining of the spirit of competition in Tol Barad. We’ve just applied a hotfix which has lowered the attacking faction’s gain to 360 Honor Points for a victory. The defending faction will still earn 180 Honor Points for a victory.

We appreciate all of your feedback regarding this change. We'll continue working to make Tol Barad a fun and engaging PvP environment.

Whats the word on the bridge exploit?
We're working on a fix for this right now.
Sosyal ağlarda paylaş

3s bariz kötü ya. broken yani kanser eder adamı.

2k mmr lı lockun pet oto silenceta falan ne iş arkadaş ya.
ağır farm yedik zaten lock,dk,pala enh shaman, fera, holy pala (bu setup direk god mode on ya) bi de mage feral pala falan aktı resmen.

bizse değişmeli olarak şu setupları oynuyoruz,
rog mage spriest
rog mage warrior
rog mage shaman
rog warrior shaman
mage spriest shaman
warrior mage shaman

bildiğin fütursuzca ölüyoruz ya inanılmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni class changeler ile TSG daha bi güzel akıcak.

bloodlust efektleri kalktı TSG'de yoktu, onlar için buff.
paladinlerde rebuke baseline oldu. ekstra bir interrupt daha.
dk lar magic immune olduğu yetmiyormus gibi stun da silecekler.

bir tek warriorların mobility nerflendi de TSG gibi bir setupla hissetmez bi halt. Dk'nın pro 7 saniye silence + deli interrupt chaini ile akarlar.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar arena yapsak 2 kişi ama öle hardcore bazında deil yani büyük ihtimalle hiçbir maç kazanamıcaz bunun sonucunda yine conquest point alabiliyormuyum? Amacımız epic pvp silahını alabilmek tabikide arkadaşla pvpden hiç çakmıyoruz sevmiyoruzda:)
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Holy paladine bir de spell interrupt vermenin mantığını hala anlayabilmiş değilim ben.

Bir priest olarak zaten cast edemiyordum, artık bir de paladinleri takip etmem gerekecek lol.

Abi ben Paladin olarak o pilların etrafında Cyclone, Mana Burn, Hex, Fearı takip ediyorum zaten. Sen de melee interruptı takip ediver. Disc priestlere şu bufflar gelmiyor olsa çok haklısın, zaten heallayamıyor Disc Priest de, şu bufflardan sonra bir melee interruptın problem olmayacağı mobilityi tekrar kazanacak hayırlısıyla Priest zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi hex ıvır zıvırı priest de takip ediyor zaten, sorun şu ki; mesela wotlk'ta feral'de, paladinde falan interrupt yokken bunların içinde bulunduğu interruptlı setuplar geldiğinde, 5-10sn'de 1 fake cast yapıyorduk ya da interrupt yiyorduk.

Şimdi priest hariç tüm class'larda kısa cd'li interrupt var, atıyorum warrior feral paladin setup'ı geldi diyelim, hadi interruptların hepsini fakeledin, hop stunlar havalarda uçuşuyor; yine cast edemiyorsun. Zaten adamlardan kaçabilmek gibi bir şey söz konusu değil.

Yeni bufflarla priest şimdikinden 2-3 kat faydalı olacak tabii de, holy paladinde interrupt çok op olacak, holy pala warrior fightlarının uzun olma nedeni holy paladinin pasif bir healer olmasıydı, şimdi 2 tane düzgün interruptla fightları baya kısaltabilecekler. Kaldı ki biraz daha zorlasa blizzard plate giymiş ve efektif heal ve interrupt atabilen disc priest olacak paladinler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...