Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amerikan futbolu bilen?

sostizm

Öne çıkan mesajlar

Daha öne 5 milyon izlenme oranlı bir beysbol vidosunu sormuş yanıt almıştım. Vuran atana kızıp kovalıyordu hani. Bu video 11 milyonu geçti, halen tartışılıyor.

Nedir yani, hiç mi yapılamaz birşey? Bana sorarsan basit bir şaşırtma ama öyle olsa 22k yorum olmaz altında. Nedir biri basitçe anlatabilir mi? Noluyo yani - bu kadar fırtınalar koparan ne? Eksik kalmayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

kornerde topa dokunup çaktırmadan oyuna sokmakla falan aynı sanki. hocaya gidiyorum konuşmaya! demiştir elemanların arasından geçerken.

çizgi film taktiği bunlar.

arkadaki adamlar daha çok kovalasalar bir de kapılı bölüm göreceğiz. o kapıdan girip bu kapıdan çıkacaklar..

hep çizgi filmler yüzünden
Sosyal ağlarda paylaş

bu cok kral bi trick tir baska yerlerde de yapılmıstı olay su..

amerikan futbolunda oyunu baslatmak icin center topu bacaklarının arasından vermek zorunda degildir onden verebilir tek zorunluluk topun geriye ya da duz bir sekilde yana veriliyo olmasıdır.. cocuk topu alıyo buyuk ihtimal bi sn beyler falan diyo o sırada onden aldıgını gorunce millet duraksıyo 4 adım attıktan sora deparı basıyo..

bunun daha kralı wardı..

amerikan futbolunda takımlar kendi toplarıyla oynarlar.. aynen top yerden bu sekilde kaldırıyo center.. qb "bi sn abiler top bizim degil" diyip kenara yurumeye baslıyo top elinde "koc bu top bizim degil" diye sesleniyo koc ta kendi toplarını gosterip "evet bizim top burda" diyo qb bi anda patlayıp td e kadar kosuyo..

bizim de bunun uzerinde antremanda denedigimiz mesela bi guard kosumuz wardı topu direk guard a veriyodu center.. trick iste pislik olsun kolay sayı olsun cakallık olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi basitçe şöyle açıklayayım oynayan biri olarak.

QB(Quarter back) centerdan topu istediği şekilde alabilir. Kurallar dahilinde sessiz çıkış dahi verebilir.
Bunu anlamak karşı takımın(defansif) görevi. Zaten orda karşı takımın line ının hatası var. Gözleri topta değil adamlardaymış demekki. Çünkü line gözünü toptan ayırmaz, top yerden kalktığı an oyun başlar. Buna konsantre olmaları lazım...

Bu videoyuda arkadşalara gösterdim. Herkes haklı buldu, yüzyılın sayısı felan dedi vs. Bu ayrı bi kısım da, gene de dediğim gibi illegal ve ya hatalı hiçbişey yok orda.

Sayı gayet kurallar çerçevesinde...
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

bu cok kral bi trick tir baska yerlerde de yapılmıstı olay su..

amerikan futbolunda oyunu baslatmak icin center topu bacaklarının arasından vermek zorunda degildir onden verebilir tek zorunluluk topun geriye ya da duz bir sekilde yana veriliyo olmasıdır.. cocuk topu alıyo buyuk ihtimal bi sn beyler falan diyo o sırada onden aldıgını gorunce millet duraksıyo 4 adım attıktan sora deparı basıyo..

bunun daha kralı wardı..

amerikan futbolunda takımlar kendi toplarıyla oynarlar.. aynen top yerden bu sekilde kaldırıyo center.. qb "bi sn abiler top bizim degil" diyip kenara yurumeye baslıyo top elinde "koc bu top bizim degil" diye sesleniyo koc ta kendi toplarını gosterip "evet bizim top burda" diyo qb bi anda patlayıp td e kadar kosuyo..

bizim de bunun uzerinde antremanda denedigimiz mesela bi guard kosumuz wardı topu direk guard a veriyodu center.. trick iste pislik olsun kolay sayı olsun cakallık olsun

BUHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHAHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...