Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dizi Tavsiyesi

HolyRaider

Öne çıkan mesajlar

ozmn nerden biliosun zaman kaybı olmadığını? ustunu çizdiklerinin ghost whisperer hariç hepsini izledim. heroes (1. sezonu baya guzel ama bağlanmıyo işte) hariç hepside baya baya guzel diziler. ha belki supernaturalın ilk 2 sezonu biraz bayabilir ama muhteşem bağlanıyo dizi hikayeye 3. sezonda.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwood

hbo nun dizisi bol küfürlüdür uyarayım. çok iyi ama 2 sezon sadece sonra bitiyor ansızın.

aynı şekilde the wire var. gene hbo gene bol küfür. 5 sezon ama bu dizi ve sonu var bitiyor. çok çok iyi ikisi de. deadwood western dizisi, çok başarılı ama o havayı alıyor insan.

the wire da işte polisiye dizi. ama alışılmışın dışında, kötü adamlar üstünde çok iyi çalışılmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Buddha said:

yumy said:

Buffy the vampire slayer asfdgjh

Niye güldün? İzlenecek gibiyse izliyeyim. 7 sezon bir oha. Gerçekten iyiyse izliyeyim o zaman çünkü 7 sezon çok :D

Buffy de vampir sayilir. =P

Misfits'e baslicam ben birazdan.

http://www.imdb.com/title/tt1548850/
Sosyal ağlarda paylaş

Gossip Girl kadar sacma sapan konulu bir dizi epeyce az.

Mis Fits'in 3 bolumunu izledik hatunla. Cekimleri cok kaliteli diyemeyecegim ama oyuncular, konu ve islenis guzel gercekten. Ingiliz dizisi oldugunu bastan belirteyim. Aksanlar epeyce garip geliyor ve basta rahatsiz ediyor ama son bolum biraz filler-vari olsa da ilk 3 bolum icin guzel ve izlenmesi gerek diyorum.

Zaten ilk sezonu 6 bolum ve ikinci sezonun da iki bolumu mu ne cikmis.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...