Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

emma watson bıyıklı :/

barnacle

Öne çıkan mesajlar

Dartanian said:

Benim var bi kıllı kız arkadaş yüzüne söyleyemiyorum da bi ara içip, kes artık şu favorileri ya da adam gibi sakal bırak dicem.

abi bazıları onu saç sanıyo gerçekten sanırım. bilerek tarıyanlar filan var. garip geliyor. ama saç da olabilir belki diye düşünüyorum. hani böyle kötü kesilmiş/dökülmüştür de çıkıyordur gene gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Dartanian said:

Benim var bi kıllı kız arkadaş yüzüne söyleyemiyorum da bi ara içip, kes artık şu favorileri ya da adam gibi sakal bırak dicem.

abi bazıları onu saç sanıyo gerçekten sanırım. bilerek tarıyanlar filan var. garip geliyor. ama saç da olabilir belki diye düşünüyorum. hani böyle kötü kesilmiş/dökülmüştür de çıkıyordur gene gibi.

Yok abi bildiğin yanak yani favoriyle alakası yok bu bahsettiğim çok fena
Sosyal ağlarda paylaş

Bütün topic'i okudum ve kararımı verdim.
Longshanks, sen haksızsın ibne. Seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım. Şaka bir yana;

Öncelikle, bir tane karşı örneğim var ahahay düşüncesiyle hareket etmen önce beni, sonra da istatistikten ve bilimsel yöntemden biraz olsun anlayan tüm arkadaşları çok üzdü.Haydi durumu birlikte derinden inceleyelim:

Açıklanması gereken şey şu ki kadınlarda bıyık, göğüs kılı, boyun da ve diğer bazı bölgelerde bulunan kıllanmanın sebebi, süpriz olmayan bir şekilde testosterone dediğimiz hormondur. Haliyle, bu hormon bazı insanlarda fazla, bazılarında az bulunur. Bu yüzden de örneklediğin durumda gözle görülür bir kıllanma olmayabilir.Fakat bu hormonun bulunmadığını idda edemezsin. Bu yüzden her kadında bir miktar bıyık bulunduğu iddası doğrudur.

Eğer gerçekten hiç bir bıyık ve benzeri bir kıllanma yoksa, bu durum da bir anomali olur. Bilimsel yöntemde böyle bir durumla karşılaşıldığında öncelikle bu duruma neden olabilecek dış etkenler saptanır, doğruluğu gösterilmiş birinci seviye kanunlar yanlıştır diye bir kenara atılmaz.

Umarım bu cevap ihtiyacını karşılar, sürekli sözümü kesmene engel olarak cevap verebileceğim tek platformun paticik olduğuna karar vererek buraya yazıyorum.Umarım çok alınmazsın. İyi geceler.
Sosyal ağlarda paylaş

"mühendisim. kıt kaynakları optimum şekilde kullanan adam endüstri mühendisidir."

Benim tanıdığım bir endüstri mühendisi var o böyle değil. E ne oldu şimdi böyle olunca ben mi haklı olmuş oldum, güldürme beni Longshanks, yukarı çıkmak için yapmayacağın şey yok ama arada sırada kendine de bakman gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...