Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ilk official html5 test sonuclari (WHERE IS YOUR GOD NOW?)

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

valla bende microsoftun ekmegini yiyo sayilirim

asp.net, C#, visual studio sql server, .net framework, mvc2, silverlight, blend vs vs..

bunlarin hepsi mukemmel programlar ve benzerlerini ezer yani.

atiyorum bi asp.net i php ye
silverlight i flash a
blend i adobe gelistirme platformuna
asla degismem.

ama ie microsoftun nazarimidir nedir cok kotu yani fena halde kotu bi browser.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ie'ye laf atiyorsunuzda piyasanin lideri degil mi hala?

bide bu ie nefretini anlamiyorum ben, lan ayni sey ha firefox ha ie ikiside facebook aciyor flash oynatiyor iste.

adam diyor mesela abi firefox cok bozdu, neyini bozdu abi, google'a mi girmio, youtube diyince cikmiyor mu
Sosyal ağlarda paylaş

Abi IE8 de aşırı hantal ya. Arada bi sayfa falan yapıp "acaba IE'de çalışıyo mu" diye denemek istediğinde anında hissediyosun onu.
Ben Firefox'u seviyorum mesela. Chrome daha hızlı falan ama yine de FF en birinci benim için. Gerçi Safari baya hoştu gördüğüm kadarıyla ama fazla alıştım FF'ye, nasıl vazgeçirirler bilemiyorum artık afljnsd
Sosyal ağlarda paylaş

Valla hic oyle saniyenin onda biri falan degil. Bildigin 3-4 saniye bekletiyor ki oyle hantal bir makina da kullanmiyorum. Windows'un boot suresi bile tas catlasa 20 sn.

Masaustum tastamam acilana kadar 20 sn tabi. Login ekrani cok daha kisa.

Bir de sayfa yuklemelerinden bahsetmiyorum. IE'yi acip bir sayfa aciyorum, sonra new tab diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Valla hic oyle saniyenin onda biri falan degil. Bildigin 3-4 saniye bekletiyor ki oyle hantal bir makina da kullanmiyorum. Windows'un boot suresi bile tas catlasa 20 sn.

Masaustum tastamam acilana kadar 20 sn tabi. Login ekrani cok daha kisa.

Bir de sayfa yuklemelerinden bahsetmiyorum. IE'yi acip bir sayfa aciyorum, sonra new tab diyorum.

abi sende bir problem olabilir, gittim denedim simdi cat diye aciyor, new tab fln. baktik ff ile ayni hizda aciyor siteleri de hemen hemen, hatta gucci.com'u ie daha hizli acti mesela
Sosyal ağlarda paylaş

ya evde tıkladım ikisi de aynı açıldı demekle olmuyor bu işler. bunun js yükleme hızları var derleme hızları var açın bakın internetteki test sonuçlarına. css html şuan kullandığınız sitelerden çok daha interaktif siteler yapmaya izin veriyor ama hala bazılarımız ie6 ie7 kullandığından geliştiriciler cesaret edemiyor.

chrome var mis gibi yükleyin kullanın niye inat ediyorsunuz ie ye anlamış değilim.

ie6 kullananlara sesleniyor acidden 5/100 alıyor. chorme 100/100.

en azından ie6 yı bırakında ie8 ie9 yükleyin =(
Sosyal ağlarda paylaş

Loxias said:

ya evde tıkladım ikisi de aynı açıldı demekle olmuyor bu işler. bunun js yükleme hızları var derleme hızları var açın bakın internetteki test sonuçlarına. css html şuan kullandığınız sitelerden çok daha interaktif siteler yapmaya izin veriyor ama hala bazılarımız ie6 ie7 kullandığından geliştiriciler cesaret edemiyor.

abi son kullanici degilmiyim ben , bana ne derleme hizindan, js motorundan, tiklayinca ayni aciyorlar iste
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...