Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Dark Knight Rises (2012)

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

Ben bu adamın filmlerini izledikten sonra üzerimden oluşan hissi seviyorum, öle bi his ki hani bir tek bu adamın filmlerinden sonra oluyo, öyle. Filmi sevdim yine ama, You are pure evil' lerla oluşturulan, o sahayı patlatma sahnesinde milletin umudunu yerle bir eden görkemli Bane' nin sonuç olarak olayının Miranda'ya bağlılığına bağlanması olmamış. Çok güzel oluşturuldu karakter filmin içinde ama çok da kötü sonlandırıldı bence. Lan ayrıca mesela ben bu filmin senaryasonu yazsam aynı şekilde, arkadaşıma ''kanka bak batman'e senaryo yazdım batman yükseliyo manyak bi okusana'' falan diye okutsam, koskaca Bane nin şamar olanı edip belini kırdığı adam nasıl 2-3 ayda toplanır da Bane i döver lan böle iş mi olur diye kafama bi şaplak atardı heralde.

Sosyal ağlarda paylaş

Selam, filmle ilgili ne bi fragman izledim ne bi yazı okudum burdan dahi tek post okumadım. Direk soruyo cevap veren olursa da alintilayip verirse sevinirim.zira topige bakmicam bi daha. Imax ile izlemek ekstra katıyor mu cidden görsellik olarak yoksa 3d cinemaximum yeterli mi.. ona göre. tüm günümü filme harcayacağım ıstinye parka gidip..
Sosyal ağlarda paylaş

Dark Knight ın senaryosu daha bi derli topluydu. Burda çok atlama var sanki. Kotiyardı yer altına soktukları anda aha bu karı ihanet eder bunlara dedik, rasalgül ün kızı olacağını tahmin etmedim de filmde heralde 10 yerde falan bane in patronu olduğunu ima ettiler.

Baya güzel ama bi dark nayt değil. Hangi ara gittin betmeni arabistda lazarus pite attın, atom bonbasından güçlü füzyon bonbasındaki bozunma saniyesi saniyesine kestirilebilir mi, öyle saatli bonba olur mu, madem 5 ay sonra bonba patlayacak niye hemen patlatmıyorlar, niye 11 dakika önce patlatmaya karar veriyorlar..

Ha bide. Lazarus pitteki ip muhabbetini anlamadım ben. 5 ay askerlik yapan ortalama bi türk genci beline bağlanan o iple tepeye tırmanır zaten. Leap of faith yapmak istemişler de bi olmamış gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

Bence filmi eleştiren herkes hadım edilmeli burda, kadınsa da recm edilmeli.

Soylarının devam etmemesi çok önemli ahfhdhjk.

Lathspell'in açıklamaları tek gerçek olarak alınmalı resmen, enfes yazmış.

hele bazı arkadaşların mantık hatası yazıp, senaryo eleştrisi yapanlar, böyle olsa daha iyiydi diyenlerin komedisi bambaşkaymış, sanırsın herkes sinema, senaryo, kurgu olayında bir otorite, eleştiri olarak yazdığınızın saçmalığına bir bakın, sonra bir temiz hava alın ya o kadar da saçmalanmaz sırf bir iki eleştiri yapabilirim ben ehe diye.

3 hafta 3 ay karışıklığı yaşayan arkadaş da filmi izlememiş adeta bakmış lol.

ayrıca öyle bane mi oluööğr yeaaacıların üstüne katran - kuş tüyü dökülerek gezdirilsin sokaklarda.

benim eyyorlamam bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Özellikle dark knight ı izledikten sonra bu filmi -kayıtsız şartsız- beğenen ve hiç bir eleştiri getirmeyenler, insanlığın önemli değerlerini "hayranoğlan"lık yaparak körelttikleri için yavaş yavaş ortadan kaldırılmalı. İyi şeylere ancak böyle sahip olabiliriz.

Aente şimdi internetin karşısında ruhun diz çöksün. Jokerin bana verdiği güçle seni HAYRANOĞLAN ilan ediyorum!

Spo Related

Aklıma 5 tutarsızlık gelip yazdıysam filmi izlerken ya bu nerden çıktı şimdi dediğim 5 madde daha olmuştur. Dark knight da sonuçta betmen, o da çizgiroman uyarlaması ama kendi içinde bi tutarlılığı var. Bu filmde aynı atmosferi yakalayamamışlar, daha bi havada kalmış. Hani 2. filmi izlememiş olsam hiç aklıma bile gelmezdi şu, ehere mehere der geçerdim ama sonuçta benzer bi kurgu beklentisiyle girdik filme.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...