Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bölümü ne zaman kapatıyoruz?

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

MAG var ps3 exclusive 16v16 dan 128v128 e kadar oyun modları tactical millitary shooter işte squad leaderlar platoon leaderlar officer in charge falan herkez rütbesini bilecek cCc shooter
kal of lar var işte çok casual makina aim alıyo sen assist yapıyosun resmen o yüzden deli gibi oynanıyo ha konsol olduğu için hile falan yok tabiki güzel güzel oynuyosun
Sosyal ağlarda paylaş

Anelor said:

MAG var ps3 exclusive 16v16 dan 128v128 e kadar oyun modları tactical millitary shooter işte squad leaderlar platoon leaderlar officer in charge falan herkez rütbesini bilecek cCc shooter
kal of lar var işte çok casual makina aim alıyo sen assist yapıyosun resmen o yüzden deli gibi oynanıyo ha konsol olduğu için hile falan yok tabiki güzel güzel oynuyosun

mag hayatımda gordugum en kötü fpslerden biri :)

boşuna aldım yani 256 kişi haricinde tamamiyle tırt
Sosyal ağlarda paylaş

alakasi yok bence, sizinki tamamen onyargi. Toplumda yeni oyunlar tu kaka deme modasi var ondan etkileniyor olabilirsiniz.

baldurs gate'ler icewind dale'ler guzeldi hayran hayran oynadik, ama bi dmc4'u bi gow3u ne bileyim bi prototype'da hayran hayran oynadim ben.

ha eski oyunlarin tadi yenilerde var mi yok? ama yeni oyunlarin tadi da eskilerde yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Fallout 3 tam bi fiyaskoydu ama obsidian önce AP ile konsola da iyi rpg yapılabileceğini, sonra da New Vegas ile iyi satabileceğini göstermiş oldu. Elitist ve entellektüel bir pc oyuncusu olarak lümpen konsolcularla aynı potada eritilmek pek hoşuma gitmese de, pc exclusive başlığının fazla bişey ifade etmediği bir çağa doğru ilerliyoruz.

PC gaming bi kaç sivri arkadaş açıklama yaptı diye tabi ki ölmez, zaten mmolar sağlıklı bir şekilde konsola portlanıncaya dek güncel durumda fazla bir değişiklik olmaz.

Ama şu anda bile sapla saman birbirine karışmış durumda. Misal new vegas için damage threshold guide ararken (medicine yok daha Living anatomy almadım) "ya bu ne vuruyom vuruyom ölmüyo düşman kalkan çıkıyo kırmızı, internetten bakmak zorunda kaldım düşman öldürmek için, oyun oynuyoruz düşmanlar kolay ölsün Q_Q" diyen adamlarla birlikte bayıla bayıla aynı oyunu oynuyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

alakasi yok bence, sizinki tamamen onyargi. Toplumda yeni oyunlar tu kaka deme modasi var ondan etkileniyor olabilirsiniz.

baldurs gate'ler icewind dale'ler guzeldi hayran hayran oynadik, ama bi dmc4'u bi gow3u ne bileyim bi prototype'da hayran hayran oynadim ben.

ha eski oyunlarin tadi yenilerde var mi yok? ama yeni oyunlarin tadi da eskilerde yok.

onla alakası yok bence ben son 3-4 senedir oynadığım hiç bir oyunu çok sevmedim. ama şunu da itiraf edeyim fallout2 gibi uzun soluklu bir oyunu oynayacak vaktim de yok pek artık, çıksa da oynayamam gibi geliyor hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Vakit de sorun, evet. Bazen LoL'da oyun 50 dakikayı geçince çok uzadı diye söylenmeye başlıyorum. Öyle BG gibi bir aydan uzun sürecek oyunlara giremem. Kotor da bile vaktinde çok uzun gelmişti, şimdi olsa ikinciye hiç girmeden bırakırdım büyük ihtimalle.

Bence PC oyunculuğunun geleceği LoL gibi maç yapma tarzında giden ama aldığın puanlarla, açtığın şeylerle, ilerlettiğin profilinle bir CT olmayan oyunlarda.

Uzun oyunu sadece Nintendo DS'de SRPG ya da JRPG olarak oynayabiliyorum ben; o da konsol otobüse, trene, uçağa filan gittiği için ki ereader aldım alalı onu da yapmıyorum. Aksiyon, yarış gibi şeyler canım çekerse DS'de bir-iki saat oynuyorum bir daha iki ay istemiyorum oynamak zaten.

Büyümüşüz gerçekten :) Nerede BG2'yi bir iyi bir kötü partiyle bitirip, tüm görevleri yapıp, tüm itemları toplamaya kasan liseli ben... Öyle olmayayım zaten artıkın.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

mmolar konusunda soylenenlere ben de katiliyorum, mmo oynarken baska oyun oynamiyorum, sc2 bitmeden wowu actim mesela, o gunden beri sc2ye bakmadim =/.

aynen ya, anca dailyler bitcek, weekly ler bitcek etrafta aksiyon göremiycem de elim başka oyuna gitcek ki o kadar zamanımda olmuo genelde ztn
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...