Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fable 3

Anubisath

Öne çıkan mesajlar

Haritalar yine öyle parçalı evet. Ama işte aralar büyük. Mesela iki şehir arası fable 1de 30 tane haritadan oluşuyordu. Bunda iki şehir arasında bir iki tane yol haritası geçiyoruz. Gothic falan gibi tek harita değil.

Ayrıca setting güzel bence. Arcanumdan beri steampunk temalı adam gibi birşey oynamamıştım. Fast travel olayları güzel. Dandik bir görev için binlerce haritayı geçmek gerekmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun iyi bayada oldukca kisa, bulsam orjinalini alicam co-op icin ama steamde ben aratinca cikmiyor, games for windowsdanda almam

orjinalini arala sordum, fable ne yeniomu o dediler

oyun cok kotu port, kontroller klavye mouse ile rezalet cidden dualshock veya iksboks kontroloru varsa takin pasalar gibi oynayin

klavye ile zerre zevk alamadim
Sosyal ağlarda paylaş

motioninjoy diye bi program var, tutorialida var yaninda onu kap

cok sufer, usb den bagliyorum ben d3 un sixaxis ini bile taniyor rumble i filan gectim, hatta bluetooth ilede bagliyabiliosun pc ye wireless olarakta hem beceremedim hemde kurcaliycak zamanim olmadi

sonra menuden seciosun iste, iksboks secersen direk windowsa iksboks kolu olarak taniyor, cok super oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

hadi aliyim dedim GFW marketplace den, turkiyeden kabul etmedi

ALLAH BELANI VERSIN MICROSOFT

dunyanin en rezil, en igrenc, en pislik firmasi

Steam'de de sadece Kuzey Amerika'ya açık oyun şu an sanırım. Nasıl bir saçmalıktır, hala diğer bölgelerde satış açılmadı. Kutulu olarak da kim bilir ne zaman gelecek Türkiyeye...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...