Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

asıl soru işareti u abi bu kadar güçlü telefonlarla ne yapmak istiyorsunuz. Galaxy S2 zorlasa starcraft1 - baldur's gate falan açabilecek güçte bir telefon. (ama gel gör ki androidde adam gibi oyun yok, neden çünkü androidde adam gibi oyun geliştirecek game engine yok. ah bi cocos2d tam portlasalar androide işi gücü bırakıp ona kasacam)
Sosyal ağlarda paylaş

dün aldım sonunda telefonu. daha kutusunu açma fırsatım bile olmadı eheh.

turkcell'den aldım, eski 5800'ı da 240 liraya aldılar sağolsunlar. yalnız ellerinde 8 gb'lık varmış sadece, ben 16 almak istiyordum. hafıza kartı alayım diyorum yakın zamanda, çünkü i-pod'umda telef olmuş durumda 8 gb yetmeyebilir. ne kadar tutar aşağı yukarı biliyor musunuz ?
Sosyal ağlarda paylaş

16'lar yurt dışında süper ucuz ya. ben telefonu amazon.co.uk'den arkadaşa göndertmiştim, o getirmişti, yanında 16gb kart da aldım 32 lira mı neydi. burada 80 liraya geliyor. ayıptır ya.

onun dışında asıl soracağım şey şu. benim whatsapp'ım bozuldu. mesajlar geç gidiyor ve geç geliyor. 2 gün önceki mesaj falan geliyor... ulan o kişiyle bugün hiç konuşmamışım "tamam ben çıktım şimdi, sen de çık" demiş. noluyo diyorum. meğerse 2 gün önce atmış.

s2 ile alakası olablir mi sanmıyorum ama sorayım dedim. çünkü bir tek bende oluyo bu çevremde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...