Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Kanuni said:

Sgs2 de var task killer ve ram temizleyen program home tusuna uzun basinca cikiyor super bi sey.

task killer ve ram temizleme olayinin anlamsizligiyla ilgili bir link paylasmamis miydin sen ya?

hani tasklara birsey diyemem de, birakin ramler dolsun, bir zarari olmaz. ram temizlerken daha cok pil harcarsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

beyler birkac aklıma takılan olay var simdi.

aldıgımız mobil interneti ayarlar -> ag ayarları -> mobil aglar altından aktif ediyoruz degılmı.yanlıs yapıpta bı ton fatura gırmesın sımdı . :)

samsung app var oraya gırmeye calısınca sıstemle ilgili degısım yapılıcak emınmısınız gıbısınden bırsey dıyor.bu samsung app sadece bada ısletım sıstemı olan telefonlar ıcınmı?mesela ben gırsem ne olur?

bu samsung 7/24 sinema olayına http://wap.samsungandroidmarket.com ten mi gırıyoruz?

telefonun ekranı gorilla glass bir kac yerde koruyucu almaya gerek yok dıyorlar ekran ıcın.harbi oylemı?

birde mobilefun boyle bırsey almayı dusunuyorum.Türkiyede nerden buluruz?
Sosyal ağlarda paylaş

vioxx kiliflar gg de var hocam

http://urun.gittigidiyor.com/Samsung-i9100-Galaxy-S-2-Rubber-Arka-Kapak-Kilif_W0QQidZZ41269568
http://urun.gittigidiyor.com/Samsung-I9100-Galaxy-S2-KILIF-100-deri_W0QQidZZ41341385
http://urun.gittigidiyor.com/Samsung-i9100-Galaxy-S2-Siyah-Rubber-Kapak-Kilif_W0QQidZZ41386128

turkcell kampanyayi baslatmis dun itibariyle,
urun nerelerde var bilemiyorum ama capitol e gidecegim bugun aksam uzeri alirsam haber veririm mutlaka.
Sosyal ağlarda paylaş

ben amazon'dan bi kılıf almıştım telefonla beraber, 15-20 review vardı hepsi de çok beğenmişti. ama ben pek başarılı bulmadım, çünkü telefondan daha yüksek kılıf ve o yüzden kılıfın yan taraflarında toz birikiyor.

bu gittigidiyor'dakiler acaba iphone kılıfları gibi tam aynı yükseklikte mi telefonla, biliyor musun?
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Bu kılıfı niye almak istiyosunuz? Yararlı bişeyse ben de alıyım heh.

3gyi sürekli kapalı tutunca pil baya bi daha uzun gidiyo sanki.

baya doğal pil süresinin fark etmesi.. ama 3g artık sadece internet için değil, konuşma kalitesini de etkiliyor.

edit: ayrıca konuşma güvenliğinde de etkisi var
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada şeyi de söliim telefonla ilgili. inanılmaz yavaş şarj oluyor. diğer smartphone'ları bilmiyorum ama s2 herhalde bi 3 saat minimum sürüyodur. akşam işten gelirim takarım şarja diyorsanız sorun yok ama atıyorum evde çok vakit geçirmiyorsunuzdur veya unutkansınızdır, hani yarım saat şarja takayım beni bugünlük idare etsin diye bir olay yok, o gün sizi yarı yolda bırakır telefon...
Sosyal ağlarda paylaş

gercekten öyle şarj olmak bılmıyor. bilgisayar USB den şarj ediyim dedım 2 HoN attım gittim yemek yedim 1 bucuk saat kestırdım kalktıgımda hala şarz oluyordu...

ama sarj iyi gidiyor gıbı oyun du internettı cok abanmayınca telefona.zaten internetıde gereklı olmadıgı surece kapalı tutuyorum.bu arada internet bana bıraz yavas gıbı geldı. biryerde hata mı yapıyorum acaba...mobil aglar altındaki paket veri kullanı acıyorum ınternete gırmek ıstedıgımde.baska bırsey yok sanırım degılmı?belkide operatorle alakalıdır.

mumkunse kılıfı orjınal bakıyorum.o kadar para bayıldık uyduruk kılıf almak bıraz garıp olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Vioxx said:

gercekten öyle şarj olmak bılmıyor. bilgisayar USB den şarj ediyim dedım 2 HoN attım gittim yemek yedim 1 bucuk saat kestırdım kalktıgımda hala şarz oluyordu...

ama sarj iyi gidiyor gıbı oyun du internettı cok abanmayınca telefona.zaten internetıde gereklı olmadıgı surece kapalı tutuyorum.bu arada internet bana bıraz yavas gıbı geldı. biryerde hata mı yapıyorum acaba...mobil aglar altındaki paket veri kullanı acıyorum ınternete gırmek ıstedıgımde.baska bırsey yok sanırım degılmı?belkide operatorle alakalıdır.

mumkunse kılıfı orjınal bakıyorum.o kadar para bayıldık uyduruk kılıf almak bıraz garıp olur.

internete girdiğinde notification bar'da E mi çıkıyo 3G veya H mi. E çıkıyorsa problem var, 3G veya H ise sorun yok. bende E çıkıyordu, girdim network operator ayarlarına, yeniden arattım ve turkcell seçtim yine. bu sefer düzeldi Edge'den kurtuldum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...