Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun ne durumda?sorularım var!

ViolatoR

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,
Arkadaslar wow,aion oynadıktan sonra ikisi de baydı beni 2 sene once warhammer a basladıgımda pc m kaldırmamıstı bu yuzden oynayamadım.O zaman olusturdugum karakterle devam etmek istiyorum ama war europe felan kapanmıs galiba sitesinden anladıgım kadarıyla ayrıca game time card la oynuyordum.Piyasada hic bir turk sitesi kalmamıs game time card satan gamer-market vardı ordada bitmis ve gelmeyecekmis,kredi kartımda yok :S.Oyunun US versiyonu nasıl acaba oynanabılır durumda mı?Orada oynayan turkler var mı?Ve game time card satın alabilecegim site var mı(turk)?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
goadan nispeten iyi. server avrupada zaten, bağlantı sorunu yaşamıyoruz. oynayan pek fazla türk yok, onlar da dağınık haldeler, ama iyisi bu sanırım. türkleri bir araya toplayınca drama eksik olmuyor.

ödeme konusunda ne yaparsın bilmiyorum, en kolay yolu kredi kartı edinmek olur sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Öncelikle herkese tekrar merhaba....
Konuya en uygun başlığı aramakta zorluk çekmedim bile ne oldu herkese...Herkes bıraktımı yoksa who yu.Bende tekrar oyuna dönmek isteğimle birlikte bir nabız ölçeyim dedim hala aktif olarak oynayanlar vardır inşallah.Sam amca oyunu bıraktımı en son birlikte oynuyorduk umarım sıkılıpta gitmemiştir :) Hala aktif olarak oynayan varsa cevap yazarlarsa memnun olurum.HAngi serverda vede :)
Sosyal ağlarda paylaş

Valla arkadaşlar ben de yeni başladım bi deneme sürümü oynadım beğendim, indirdim oyunu şuan karak-azgaldayım order, 15 gün felan oldu oyuna başlayalı yarım yamalak devam ediyoruz balalım:) akşam 7'den sonra oyundayım

Daha hiç türklerle karşılaşmadım, forumu inceledim, bir kaç isim aldım ama onlarada neden se mail atamıyorum oyunun içinden, yanlışyaptığım birşey var sanırsam ama çözemedim

bu arada nick Herifcotr, siz bana oyundan mesaj atarsanız seve seve cevaplarım:)
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

ben halen oynuyorum ama şu ara bırakmayı düşünüyorum gear reset üzerine rvr'nin moral dump'tan ibaret hale gelmesi eklenince. azalttım oynamayı ama belki aegis abuse'u filan fixlerse mythic, oyun toparlayabilir biraz.

Çıktığında fırtınalar estiren who şimdilerde sessiz sakin.seninle birlikte baska kimse varmı kartalizmaa falan devam ediyorlarmı sırf pvp icin geliyorum is sonrasında stres atmak bhanesiyle üstelik umarım kalp krizi etkisi yaratmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Queenie said:

Çıktığında fırtınalar estiren who şimdilerde sessiz sakin.seninle birlikte baska kimse varmı kartalizmaa falan devam ediyorlarmı sırf pvp icin geliyorum is sonrasında stres atmak bhanesiyle üstelik umarım kalp krizi etkisi yaratmaz

guild'deki herkes kayboldu guild'i bane of chaos ile birleştirdiğimiz saniyede filan, kimseyi görmedim 1,5 yıldır rahat arcane hariç.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Queenie said:

guild'deki herkes kayboldu guild'i bane of chaos ile birleştirdiğimiz saniyede filan, kimseyi görmedim 1,5 yıldır rahat arcane hariç.

2 kişide olsa yeter ya.kimbilir belki gelenler olur arcane selamlar olsun sanada ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Order rerollediğimizden itibaren yaklaşık 2 senelik süre zarfında, o zamanki kurduğumuz guilde gelen X kişi ve sonra birleştiğimiz guilde aldığımız/aldırdığımız Y kişi, abartmıyorum 20'den fazla unique insan, 45 günden fazla oyunda duran olmadı. Zaten tahmin ediyorum ki o zaman yeni rerollememiş olsak, yeni classların gazıyla her hafta birkaç kişi eklenmese ne Sam ne de ben bu işlerle uğraşırdık.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Order rerollediğimizden itibaren yaklaşık 2 senelik süre zarfında, o zamanki kurduğumuz guilde gelen X kişi ve sonra birleştiğimiz guilde aldığımız/aldırdığımız Y kişi, abartmıyorum 20'den fazla unique insan, 45 günden fazla oyunda duran olmadı. Zaten tahmin ediyorum ki o zaman yeni rerollememiş olsak, yeni classların gazıyla her hafta birkaç kişi eklenmese ne Sam ne de ben bu işlerle uğraşırdık.

valla aslında aynı dönemlerde bende oynuyordum cünkü oyun ilk cıktığı gün collector paketini ön sipariş ile almıstım.yaklasık 3-4 ay oynayıp işimden dolayı bırkmak durumunda kalmıstım.Ama işin aslında hergun video paylasım sitelerinden içten içe ahh ahhlr cekip uzklardan takip ettim :) artık geri dönme vaktidir diyorum az yada cok önemli deil olmsı gerektiği kadar olsun sıkıntı yok
Sosyal ağlarda paylaş

aynen arcane'in dediği gibi, mevcut guildimden memnunum kaldı ki. bir daha da muhtemelen girişmem böyle guild yönetimi olaylarına, hele hele sadece yerli oyunculara yönelik bir oluşumda. wow gibi en popüler bir mmo'da bile asgari stabilite sağlamak imkansızdı.

girdiği guilddekilere "oynamayı bırakıyorum, size kolay gelsin" diyecek kadar düşünceli olmayan insan gani maalesef. bizim durumumuzda %80'i filan böyleydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

aynen arcane'in dediği gibi, mevcut guildimden memnunum kaldı ki. bir daha da muhtemelen girişmem böyle guild yönetimi olaylarına, hele hele sadece yerli oyunculara yönelik bir oluşumda. wow gibi en popüler bir mmo'da bile asgari stabilite sağlamak imkansızdı.

girdiği guilddekilere "oynamayı bırakıyorum, size kolay gelsin" diyecek kadar düşünceli olmayan insan gani maalesef. bizim durumumuzda %80'i filan böyleydi.

Bu konuda sonuna kadar katılıyorum sana maalesefki kendi insnımız bo konularda cok tutarsız işine gelirse işime gelirse görüşü hakim bence düzeyli olacaksa her sekilde olmalı yerli yabancı hatta yabancı olayı 8+2 :P ama Sam hakkını yememek lazım guildin cok guzeldi bence oyndığım dönemde...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...