Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kınıyom seni level

gecko

Öne çıkan mesajlar

Meov said:

Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Ki Türkiye'deki oyun sektörünüde göz önünde bulundururSAN? Mesela başlangıç olarak sen bize bir tam sürüm oyun versen?

isterseniz bedavaya herkeze wow:cataclysm CE verin, boş ve gereksiz bir dergisiniz, samimiyetsizsiniz umarm en yakın zamanda batarsınız.

saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

y rly.

Basılı yayın ve sektör takibi için yanlış ülkedeyiz desek bitirsek?

Yazanların kaçı normal satılan, açılan, kurulan ve telif hakları ödenen oyunlar kullanıyor?

Yanlış anlaşılma olmasın bunu kötü bir niyetle söylemiyorum ama şu konuyu tartışmak kadar gereksiz bunu sormakta.
Sosyal ağlarda paylaş

eskiden bazı yorumlara izlenimlere ulaşmak bu kadar kolay değildi.. en dandik dergi bile "kaynak" sayılıyordu

hani game show da döneminin dergisiydi sonra onun boşluğunu level doldurdu ama bugün bitti

rekalmsız dergi siteyen pahalı dergi okumak zorunda ama pahalı dergi de iyi dergidir anlamına gelmiyor

dergi okumak bir keyifdir, bilgisayara erişimin omadığı yerlerde iyi bir çözümdür yani dergicilik ölmez ama kötü dergilerin elbet sonu gelir
Sosyal ağlarda paylaş

Bişey dicme, bu kadar bok atıyorsunuz yok işte yabancı dergileri takip ediyorum diyorsunuz da hangi dergiler onlar? Dergi derken web sitesi di mi? Yada nereden buluyorsunuz?

Yani IGN'de falan reviewları okuyorum bazen de OGZ'de aldığım keyfin %10'unu alamıyorum. Kişisel bir şey tabi, ben öyle ciddi hardcore review yerine muhabbet gibi review okumak istiyorum. Ha tamam muhabbeti bayıyo bunların bazen, o kadar kaliteli dğeiller vs. ama muhabbetli review yapan bir site söyleyin de oraya takılalım bari kaliteli kaliteli. Sagra çeşmelerinin soyu tükendi diye gidip şu anki fındık ezmelerine laf etmem yani, eldekinin iyisi bu derim yerim, arada sırada "aah ah o çeşmlerden akan fındık ezmesi ne güzeldi" derim o ayrı. Ama yok yani öyle sıcak muhabbetli review yazan dergi, varsa söyleyin okuyalım işte. Yoksa da türü içinde kötünün iyisi bile olsa eldekinin en iyisi budur diyin emeğe saygı gösterin yani..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...