Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hunter 4.0.1

cy-x

Öne çıkan mesajlar

Cooldown + focus olayı bozuyor aslında.. Cooldownu kaldırsalar bu seferde max damage per focus ability spam olacak. Onu engellemek içinde combo tipi bir sistem eklemeleri gerekecek.. Oda zaten = ranged rogue olur.

Rotasyonu hatasız yapmak için focus bar a çok konsantre olmak gerekiyor. yok Imp SS dusurmemek için 2x SS (7sn uptime çok kısa?) atmaya kas; bu arada focus cap olma, yok chimera açılmaya yakın chimera atmalık enerjiyi düşün harcama..

Add switch zaten başlı başına işkence, 0 focus falan denk gelirsen adam gibi adde dps çıkmıyor.. önceden (dbm den 5-6 sn kala) steady calıs full focus adde don desen, overall dps kaybı hayvan gibi oluyor. Hele switch yaptığın target geç ölürde serpent düşerse bosstan, kafadan gitti rotasyon dön en başa..

Göreces artık blizz nasıl çözüm bulacak.

TLDR: focus sistemiyle dps gayet basit aslında, maksimum dps yapayım dediğinde harcadığın efor diğer classlara göre çok daha fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

valla benim tadım şimdiden kaçtı eskisi kadar zevk alamıyorum hunterdan :( patch sonrası dk hoşuma gitti dk kasıyorum ,nasılca casual takılıyorum hangisi hoşuma giderse işte .yani acımam ole bilmemkaç achievement ı falan varmış bırakırım direk. hunter a focus geldi benim hiç hoşuma gitmedi ,dead zone olayı iyice abardı ,en azından volley varken moblar vursa bile dmg a devam edebiliyorduk nese işte 55 ten aldım dk ı vuruyorum kırbaçı:)
Sosyal ağlarda paylaş

ben şu an bm ile patch oncesi mm ile yaptığım dps ten daha fazla dps yapiorum dummy e 6100 gs war 600+ mastery mevcut. icc 25/10 da denedim evet aoe den memnun olmak imkansız ama boss dpslerinde bir değişiklik yok 13-14k arası yapiyorodum patch öncesi şimdide öyle. dummy e 9.6k yaptım 4 dakika boyunca elimdeki herşeyi kullandım yanlız kill shot hariç. Ben hunjter pvesinden gayet memnunum pvp de ama şu an çöp aspect of fox falan gelmedende pvp yalan olur gibi tek problemi hunterin burst u yok ha raid te kill comand ile pet 24k vuruyo ama full bufflı :D
Sosyal ağlarda paylaş

aynen , boss fightlarda dps daha iyi benim eski halimden neredeyse , aoe zaten bizim işimiz değil bu belli oldu. ranged-rogue a çevirmişler bizi anladığım kadarıyla.

ben o kadar negatif yaklaşmıyorum açıkçası şu anda yeni hunter'a , hatta eskisinden daha fazla sevme şansım bile olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

hunter betadan beri su oyunun en cok oynanan bir turlude adam olmiyan classi, yatip kalkip dua etmeniz lazim su patch icin

daha ilk manaya gecisten beri soyliyorduk cok sorunlu oluyor diye, kimse viper acip amele gibi mana doldurmayi bekleyip normal rotasyona geri donmeyi pratikten saymasin, sirf viper bile tbc ciktigindan beri 8-9 kere degisti

tbc de her raid stack stack harcadigim mana potlari ben bilirim

damage a bakmayin simdi, ha eger eskisi gibi pritority takiliyim resource umu sallamiyim diyorsaniz hutnerdan nefret edersiniz

steady/cobra yi cok iyi kullanmaniz lazim, focus dump i nerde ve nasil yapicaginizi ogrenmeniz lazim

cok pro bir class oldu hunter, oynamayi yeniden ogrenmeye ragzi olana tabiki sadf
Sosyal ağlarda paylaş

şu son2 post , hunter'ın durumunu da gayet belirliyor. hunter oynamayı sevip , mana muhabbetinden nefret eden insanlar hunterı bırakıcak ; resource kontrol muhabbetini sevip sadece 234 basmamak için oynayanlar da hunter'ı sevicek.

ben ikinci şıkta olucam sanırım , ama açıkçası şu anda uğraşasım yok çünkü çok fazla şey değişicek 85e kadar.

işin kötü yanı , şu haliyle en baştan tekrar hunter kasmak istiyorum , o derece hoşuma gitti level 1de petle başlayıp arcane shot cool-down beklemek zorunda olmayışımız
Sosyal ağlarda paylaş

Soimyr said:

Resource controldan mekanik olarak zevk alsaydım, rogue/warior/dk oynardım, hunter degil.

Neyse napalım mage takılırız artık.

hatta prot warior gibi olsa gene oynardım.

Hoş belli düzene oturmuş bi rotasyonum, raidlerdede kullanmaktan zevk aldığım bi utilitm vardı, belkide düzenim bozulduğu için hoşyma gitmedi. Hunteri böyle yapıcaklarında cataclysmde focus benzeri bi resource sistemi kullanan baska bi range class eklemelerini yeglerdim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...