Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iş ilanı

Bone

Öne çıkan mesajlar

programcı aranıyor:
-c++, c, c#, fortran, pascal, basic, ada, perl, cobol, ruby, python ve java programlama dillerinde uzman,
-asp, php, html, css, javascript, flash ve ajax ile internet sitesi geliştirme deneyimine sahip,
-mysql, mssql, pl/sql ile database programcılığı yapabilen,
-bilgisayar sistemleri, bilgisayar ağları kurabilen, geliştirebilen ve bakım yapabilen,
-microsoft word, microsoft excel, microsoft powerpoint, microsoft outlook, microsoft visio, adobe photoshop, adobe premiere, adobe illustrator, adobe indesign, adobe aftereffects ve adobe dreamweaver kullanabilen,
-yeniliklere açık,
-esnek çalışma saatlerine sahip,
-bilgisayar mühendisi veya dengi bir bölümden mezun,
-5 senelik iş tecrübesi olan,
-askerliğini yapmış (erkek ise),
-30 yaşını geçmemiş,
programcı aranmaktadır.

ücret doygundur.
(bu iş yerinde asgari ücret uygulanmaktadır.)
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

programcı aranıyor:
-c++, c, c#, fortran, pascal, basic, ada, perl, cobol, ruby, python ve java programlama dillerinde uzman,
-asp, php, html, css, javascript, flash ve ajax ile internet sitesi geliştirme deneyimine sahip,
-mysql, mssql, pl/sql ile database programcılığı yapabilen,
-bilgisayar sistemleri, bilgisayar ağları kurabilen, geliştirebilen ve bakım yapabilen,
-microsoft word, microsoft excel, microsoft powerpoint, microsoft outlook, microsoft visio, adobe photoshop, adobe premiere, adobe illustrator, adobe indesign, adobe aftereffects ve adobe dreamweaver kullanabilen,
-yeniliklere açık,
-esnek çalışma saatlerine sahip,
-bilgisayar mühendisi veya dengi bir bölümden mezun,
-5 senelik iş tecrübesi olan,
-askerliğini yapmış (erkek ise),
-30 yaşını geçmemiş,
programcı aranmaktadır.

ücret doygundur.
(bu iş yerinde asgari ücret uygulanmaktadır.)

lan normal bi unili 23 yasinda mezun oluyo
2 sene master desen 25
1 sene askerlik 26
5 sene calisiyon 31
hasttri otuz yasini gectigin icin alinamiyon ashfuahsuhf
Sosyal ağlarda paylaş

he bi de şu mahmutpaşa kafasından kurtulun artık ya "bi adam alalım her boku ona yaptıralım" şu üstteki dillerin hepsinde uzman bi adam bulmak imkansız. he bi kaçına da fit olucaksanız ya da aradağınız adam bütün bu dillerin syntaxını şöle böle bilip semih cumhuriyeti'ne site yapıp skimtironik programlar yazcak adamsa o zaman böyle ilan vermeyin. minimum dört insan bu üsttekileri hakkıyla yapar.
böle ilan veren bi şirkette açlıktan ölsem de çalışmam evimi kapar giderim daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Oce4n said:

Dediklerinin hepsini yapabiliyorum.
Üstüne 3 boyutlu çizimler gerçekleştirebiliyorum.
Photoshopta tamamen beyaz bir resimden fotoşoplu resim oluşturabiliyorum istediğim kişinin. (gerçeğinden ayırt edemiyosun)

Görüşelim.

5 vesikalık foto, 2 arkalı önlü kimlik fotokopisi yolla, yarın işe başlatalım seni.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya cok sacma bir konu bu. Hani joygame is ilani ile dalga geciyorsunuz akliniz sira da sacma yine de.

Cok degil bi 3-4 sene once cok buyuk firmalarin is ilanlari bile burda yazana benziyordu. Ortada webmaster kalmadigi, herseyin web developer ve web designer diye ayrildigi bir dunyada hala webmaster arayanlarin, otesinden habersiz olanlarin oldugu bir ulkede yasarken bazi kisilerin o zaman ile simdiki zaman arasinda kalmasi cok normal.

Hani sozde is bilen kisiler olarak en cok sizin farkinda olmaniz gereken bir durum.
Sosyal ağlarda paylaş

yalniz kimse cobol ve fortran dan bahsetmemis.. tabi simdiki pati ahalisi yeni emeklerken geberdi fortran :P ondandir :D

bu arada cidden 30 yasini gecmemis bi adamda fortran cok iyimser bir durum :P

simdi dusundum ben 17 sene once falan fortran da bi paint kilikli bisey yazdiydim.. anami aglatmisti.. :D iyk hatirladim kotu oldum..

btw.. Bone bu arada "di" bunlarin hepsini yapabilior.. dellendigine bakma.. voltran o..

tim sakin ol aslanim.. gecti.. sakin :D
edit: hadi kaynasin :D olur bence bu is..

bu arada joygame e bok atmayalim ofis ortami inanilmaz keyifli ben cok seviorum mekani.. arkadasim calisiyor orda :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...