Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu topikte küfür serbest olsun - kedi katliamı

fede

Öne çıkan mesajlar

2 dakika ayırıp bunu yollayabilirsiniz.

dilekçe.

Sayın yetkili;

Bornova Küçükpark 161 Sok. No: 16/K adresindeki KÖŞEM BÜFE ünvanlı işyerinin güvenlik kamerası, 07-10-2010 Perşembe günü saat 01.50 sıralarında hasta yatan kediyi, 5 tane gencin öldürüşünü kaydetti.
Aşağıdaki linkte, beş gencin bir kutunun içine sığınmış zavallı bir kediyi tekmeleyerek öldürmelerinin kayıtlı olduğu kamera görüntülerinin adresi var.
Görüntülerden anlaşıldığı üzere bu çete bunu sıklıkla ve organize olarak yapıyor. Köpeği tutan çete üyesinin asıl amacı kediyi köpeğine parçalatmak iken ayağının kayıp düşmesi ile sinirlenip kedinin kafasını ayaklarıyla eziyor. Bu çocukların kötü emellerine alet ettiği ve etmeye devam edeceği belli olan köpeklerine el konulmasını ve bu suçlarından dolayı hem tekmeleyenin, hem yardımcı olanların, hem de ihbar etmeyip izleyerek suça yardım ve yataklık eden diğer çete üyelerinin cezaya çarptırılmasını istiyorum.
Ayrıca hayvanlara karşı işlenen suçların ACİLEN kabahatler kanunu kapsamından çıkarılıp CEZA KANUNLARI kapsamına alınmasını istiyoruz. Suçluların yakalanıp bilgi edinme kanunu çerçevesinde vatandaşlık hakkım uyarınca tarafıma bilgi verilmesini arzederim.
İsim:
Soyad:
TC kimlik:
Tarih:

Dağıtım:
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

aynısını benim bi arkadaşım gözümün önünde yaptı. hayvan gibi taşı kaldırdı attı kediye.
içiyoduk gayet güzel bi ortamdı. bu bi an kilitlendi yanımız sürekli gelen sevdiğimiz bi kedi vardı. kediye kilitlenip attı taşı kafasına. kilitlendik kaldık biz.
bende allah belanı versin .ktirgit bidaha takılmayın benle diyip gittim. ve o gece rüyamda gördüm o kediyi.

yani bu ülkede insanların psikolojisi bozuk. bi 20 30 sene sonra daha içinden çıkılmaz bir hale gelicek. onun için üniversite bittikten sonra defolup gidiyorum bu ülkeden.
adalet olsaydı bunu yapanı ki yakalamışlar zaten, hapise atarlardı. bu ülkede adalet de yok.

çok bişi beklemeyin yani istediğiniz kadar küfür edin burdan.
Sosyal ağlarda paylaş

valla enteresan abi. dün taksim'den dönerken gecenin 11'i. arkadaşla yolda otobüs durağına gidiyoruz. bi tane köpek var oralarda. yanından geçtik, takip etmeye başladı garibim. baktık gitmiyor, karşıdan karşıya geçiyoruz bu da geliyor, salak ezilicek. en sonunda dayanamadık sahiplendik resmen, arabaları beklerken tutuyoruz atlamasın diye, geçerken beraber geçiyoruz falan. biz mi fazla duyarlıyız bilmiyorumki. hayvana şunu yapan insana niye yapmasın yani ney engel olabilirki?
Sosyal ağlarda paylaş

sen normalsin.
ne kadar acı değil mi böyle insanları görüp kendıne soruyosun fazla mı duyarlıyım diye.

bu türk insanı niye böyle ruh hastası ya.
ben yemın ederım bilmiyorum başka ülkede var mı böyle hayvanlara tecavüz eden durduk yere kafasını koparan falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

ben yemın ederım bilmiyorum başka ülkede var mı böyle hayvanlara tecavüz eden durduk yere kafasını koparan falan.

ben asıl şeyi diyecektim de hatırlatmayayım diye demedim. bi video vardı burada yine, yabancı bi hatun topuklu ayakkabısıyla yavaş yavaş kedinin karnına bastırıyor en son kafasına bastırıyor ve öldürüyor. o daha fena aslında hani bunlara şükür bile etmek lazım aniden öldürmüş en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

soulberry said:

ayrıca bu annesikötülerin aynısını bi başka insana yapma olasılığı çok yüksek.

herhangi bir insana dayılık taslayacak döt olmadığı için bu şekilde savunasız canlılara zarar verme yoluna gitmiş olması daha muhtemel bence. Bir insanın böyle bir şey yapabilmesi için ya daha yaşamı tam olarak kavrayamamış bir çocuk ya da tam bir şerefsiz olması lazım bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...