Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Genel] Vampire: The Masquerade II - Bloodlines üzerine

Bone

Öne çıkan mesajlar

şimdi fps midir rpg midir tartışmasına gerek yok. bu tartışma Deus Ex için de yapılabilir, ama direk fps-rpg deyip geçiliyor. Oyunun FPS ya da RPG olup olmaması nasıl oynadığınıza bağlı. yani öldürdüğünüz adam sayısı 10'u geçmeden de oyunu bitirebilirsiniz, etrafta canlı bırakmadan da. Dediğim gibi bu türde en iyi örnek Deus Ex.[signature][hline]Could you ever kill the pain in my heart?
Even though they say angels don't kill...
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca yanlış hatırlamıyor ve karıştırmıyorsam damage sistemi de zarla belirlenecekmiş. Yani kasıpğ kafaya da nişen alsanız, ayağa da nişan alsanız damage zara göre verilecek. (bi yerde okuduydum ama karıştırmış ta olabilirim.)[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 30 Nisan 2004 05:16 tarihinde demiş ki:
Yani siz düşmanınızın kafasına nişan alsanız bile, headshot çekme olasılığınız, zara bağlı olacak.
Ayrıca rastgele zarlardan çok, level-of-difficulty koymuşlar zarlara. Yani normal bir masaüstü FRP'de "adamın kafasına nişan alıyorum ateş ediyorum" yerine, burda siz direk nişan alcaksınız.
Zarlar atılcak, ama burda da sizin sanşınız değil, karakterinizin yeteneklerini test amaçlı zarlar atılcak

burda yazmışım.
ayrıca bu konu hakkında detaylı bilgiyi şu iki linkte okuman mümkün:
http://www.gamespot.com/pc/rpg/vtmb/preview_6083943-2.html
http://www.gamespot.com/pc/rpg/vtmb/preview_6086694.html[signature][hline]iyi adam kötü adam çirkin adam

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 10 Ağustos 2004 23:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 11 Ağustos 2004 17:44 tarihinde demiş ki:
oyun çıkmadı daha..

hadi ya
ben de diyorum niye bulamıyorum

.......[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

lol zaten o movielerin birincisinde bi hatun var bi yerde sanırım göğüsleri sallanıyo normalüstü bir şekilde

orayı direk sansürlemişler hehe[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

orta çağda gecenini sefiodum millet lordum leydim takılıodu

nay
thy
thee
die şyler dilardi böle ehe

bide christoff
-To the abys with thee!
die baırıyo hastasuyum.

bloodlines güzel olcak,malı.[signature][hline]ben-olm nooblara yazık deelmi,reskill çme lan çolouğa çocuğa,yiyosa gel ban karşı dur!

eragset(eraq)-çekerim lan,dirilmeselrmiş,kim dedi onlara oyunu bilmeden gelsinler buralar noob lara olum,nooblar lame,olm sende lamersin seni kesecem.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...