Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cinsel İstismarda 12 Yaşındaki Kızın Kendi Rızası

Ardeth

Öne çıkan mesajlar

• 4 ay sonra ...
said:
26 kişiye satılan 15 yaşındaki N.Ç.’nin davasında, N.Ç. ile birlikte olan erkek sanıklara hafif ceza verildi. Gerekçeli karara göre, 'küçük N.Ç., istemediği kişiyle beraber olmayabiliyor ve eyleminin ahlâki kötülüğünün farkında'

yok arkadaş sadece tecavüzcüleri değil yargıçları da asacaksın uzuvlarından ki işe yarasın
Sosyal ağlarda paylaş

Scheriff said:

said:
26 kişiye satılan 15 yaşındaki N.Ç.’nin davasında, N.Ç. ile birlikte olan erkek sanıklara hafif ceza verildi. Gerekçeli karara göre, 'küçük N.Ç., istemediği kişiyle beraber olmayabiliyor ve eyleminin ahlâki kötülüğünün farkında'

yok arkadaş sadece tecavüzcüleri değil yargıçları da asacaksın uzuvlarından ki işe yarasın

al işte ya küçük N.Ç kısa etek giymiş tahrik edici sebep falan diye bahanelerle denk
Sosyal ağlarda paylaş

"15'inde yar sevdim" diye türkü yakan bi gelenekten geliyoruz. 15 yaşındaki çocukla ilişkide çocuğun rızasını soran hakime niye şaşırıyorsunuz ki?

edit: başlık kız 12 yaşında diyor haber 15, o yüzden 15 dedim. ama 12yse de farketmez, durum hala üstte dediğim gibi. bakınız: "henüz girmiş 13-14 yaşına, edalı işveli köylü güzeli"
Sosyal ağlarda paylaş

Sufi said:

"15'inde yar sevdim" diye türkü yakan bi gelenekten geliyoruz. 15 yaşındaki çocukla ilişkide çocuğun rızasını soran hakime niye şaşırıyorsunuz ki?

edit: başlık kız 12 yaşında diyor haber 15, o yüzden 15 dedim. ama 12yse de farketmez, durum hala üstte dediğim gibi. bakınız: "henüz girmiş 13-14 yaşına, edalı işveli köylü güzeli"

kız şuanda 20'li yaşlarda olay ilk başladığında 13-15 yaşlarındaydı
Sosyal ağlarda paylaş

Sufi said:

ne sacmaliyosun lan sen?
Sosyal ağlarda paylaş

Sufi said:

@Scheriff

doğrudur. söylemek istediğim nokta çocuğun tam olarak kaç yaşında olduğu değildi. çocuğa sulanmak gibi bi sapıklığa sevimli bir olaymış gibi bakmak gibi bir geleneğimiz var malesef.

anlamıştım onu doğru diyosun..

haberde çocuğun şuanda kaç yaşında olduğu çok açık değil o yüzden söledim onu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...