Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en son futbolla ilgilendiğimde

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

fenerbahçede uche, okocha, högh, boliç falan vardı
erol vardı defans. kaleci rüştüydü, engin yedekti. çanakkale dardanele gitti o fevzi mi ne geldi yerine.
hmm başka. baliç vardı bi ara sonra bursaya mı ne gitmişti hatırlamıorum bak onu.
oğuz vardı ama o jubile yapmıştı sanırım.

öyle güzel yıllardı. 2000 falan. ksksporda oynardım yıldız ligi miydi neydi lig olmuştu altaya kafayla gol atmıştım be.

sonra ben ultima onlineye başladım bi daha da futbolla ilgilenmedim. hala da ilgilenmiyorum resmen soğudum lan futboldan.

demekki neymiş uo herşeye engelmiş. teşekkür ederim origin. belki de futbolcu olucaktım, o değil şimdi futbol muhabbetlerinden geri kalmazdım en azından sıkılmazdım ortamlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

benimde ayni zamanlara denk geliyor futbola olan merakimi birakmam
o zamandan beri neredeyse hic takip etmedim
hatta zamaninda nick olarak ultraslan almam bile simdiki halime hic uymuyor :)
futbolla ilgilenmedigim kötü degilde ortamlarda muhabbetten geri kalmak ciddi anlamda bayabiliyor
su siralar tekrar ilgilenmeye basladim gerci ama arada ki farki kapatmak cok zor
herkes 3 5 sene önce ki maclari hatirliyor onlar hakkinda bile tartisirken ben anca bugünkü barca maci hakkinda yorum yapabiliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

erol vardı defans. kaleci rüştüydü, engin yedekti. çanakkale dardanele gitti o fevzi mi ne geldi yerine.
hmm başka. baliç vardı bi ara sonra bursaya mı ne gitmişti hatırlamıorum bak onu.

öyle güzel yıllardı. 2000 falan. ksksporda oynardım yıldız ligi miydi neydi lig olmuştu altaya kafayla gol atmıştım be.

sonra ben ultima onlineye başladım bi daha da futbolla ilgilenmedim. hala da ilgilenmiyorum resmen soğudum lan futboldan.

demekki neymiş uo herşeye engelmiş. teşekkür ederim origin. belki de futbolcu olucaktım, o değil şimdi futbol muhabbetlerinden geri kalmazdım en azından sıkılmazdım ortamlarda.

oha arkadaş bire bir aynı.
nielsen vardı onu hatırlan mı mehehe
edit:yazacağı şeyi quote içine yazan adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

yav said:

ben de ciddi ilgilendiğim vakitlerde
beşiktaşta şifo mehmet, amokachi, oktay, rıdvan, ali eren, fevzi gibi oyuncular vardı

sonra hiç bi zaman o kadar ciddi ilgilenemedim, beşiktaş yüzündendir belki de..

haha aynen ya.
ben de beşiktaşlıydım.
96 futbol kartlarım vardı, beşiktaş olanları hala duruyor.

şifo-rıza-metin-ertuğrul-alpay-sergen-amokachi çok severdim o ekibi.
o ekip dağıldı, benim de futbol hevesim dağıldı.

gerçi eskiden, alakasız takım maçı izlerken gol atamadığı zaman küfredip bağıranlar kadar futbol hayranı olmadım, o ayrı. ama yine de uche'li, amokachi'li zamanlarda takıldım kaldım ben.

koli bali vardı bi de di mi...

http://www.youtube.com/watch?v=72z458R7oCE
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...