Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bilgilendirin beni plz

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

World of Warcraft
World of Warcraft: The Burning Crusade
World of Warcraft: Wrath of the Lich King

İlkiyle level 60
ikincisi ile level 70
son ek paketlede max level olan 80'e ulaşıyorsun.
2 aya kadar yeni ek paket çıkacak Cataclysm adı altında, level sınırı 85'e çekiliyor.

hepsinin keylerini tek tek Dynun'dan alabilirsin. Toplam 75 liraya falan geliyor.

İyi forumlar.
Sosyal ağlarda paylaş

masq ın dediği gibi hesabını world of warcraftt classic alarak normale çevireceksin sonra, the burning crusade ve wrath of the lich king alarak accontun statüsünü upgrade ediyorsun. bunların hepsini tek bir paketde alabilirsin, ya da level 60 a kadar classic, 60 olunca tbc alır 70e dayarsın, 70 olunca wotlk alırsın 80e dayarsın, download işi içinde onu yaptırır sana çübkü yakında patch geliyor oyuna blizzard her zaman patch gelmeden önce dosyaları bilgisayarına haftalar önceden indirtir ki patch gelince serverlara yığılmma olmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

ehuh yok öyle bişey :)

senin hangi paketleri satın alıp almadığına bakmıyo blizzard, o yüzden yeni patch çıktığında direkt olarak indiriyor. şu aralar cataclysm patchi geliyor, onu indiriyodur.

trial hesabını da fule çevirme dediğin, vanilla wow almak işte. ilk paketi satıyo sana. o paketle de maksimum lvl 60 olursun, bir ay da bedava gelir alırsan işte.
Sosyal ağlarda paylaş

teşekkür ederim öğrenmek istediğim buydu.

yalnız hala anlamadınız benim dediğimi:D

benim bildiğim bi mmo patch çeker baya evet ama oyunu açmadan çeker hatta patcher açılır oyunu açınca oyun yerine. ben onu demiyorum işte bu oyun paso bişey çekio derken.

şimdi trial accountda oyunu oynarken yapıo patchi. gidion ormanda dolaşıon duruo oyun patch yüklüp 15 megabayt mesela ufak ufak böyle.

bu trial clientte olan şey sadece bildiğim kadarıyla.
yani bildiğimiz o patch yüklüo demiyorum oyun esnasında yüklüo?

hatta sitede şöyle diyor
free trial client is a streaming client it updates while you are playing cart curt..
Sosyal ağlarda paylaş

The trial versions of World of Warcraft below are for use only with Trial Accounts. New players can download this streaming version of the game-client which will allow them to jump quickly into the game while additional content is downloaded in the background.

işte bu olay. trialler için oyun böyle
siz oynamadıgınız için hiç trial bilmior olmalısınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Stream client işte neyi kasıyorsunuz?
Adam tutupda sana birden 10gb ı indirtmiyor (boyutu herneyse).

"Kardeşim sen yeni oyuncusun. Dur ben sana hepsini birden indirtmeyim. Sen oynarken, oynadığın haritaları, gördüğün setleri vs. parça parça indirteyimki hemen başla oyunda bir yandan insin"

blackice wow viki ye gir. Orada oyun paketlerinin ve patchlerinin mirror adresleri var. Oradan indirip kurarsın. Oyunun tamamını birden kurmak istiyorsan.
Verilen bağlantılardaki patch isimlerine dikkat etmeni öneririm. Ayn patch 3-4 kez verilmiş olabiliyor. Yada Bir tanesini paket yapmışlar, içnde 6 tane patch dosyası felan var.
Sosyal ağlarda paylaş

Blizz.in yeni sistemi, patch çekerken oynayabilsin insanlar, beklemesinler diye getirdiler.

Milletin kafasının karışmasının nedeni de şu aralar 4.0.1 çıkıyor işte 10gb civarı bir patch toplamda parça parça indiriyor client, oynarken ya da oyundan çıktıktan sonra.

En hesaplı şöyle olur senin için wow,

trialle 20 lvl yaparsın, sonra vanilla yüklersin, 60 yaparsın; eğer zevk alıyorsan oyundan TBC kurarsın 70 olur, 70'e de dayanınca 80, 85 yardırırsın.

Hem para cebinden bir kerede çıkmamış olur hem de hiç bir kaybın olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

soulberry said:

aynı başlığı ben açıcaktım.

bilgisayarımda 3.3.5a sürümü yüklü şu anda, orijinal değil tabi.. şu anda sadece bi yerden wotlk key alsam yeterli mi?

Orjinal değil derken? Kimse wowun sahtesini yapmadıki. Indirdiğin yerlere güvenmiyorsan baştan indir zaten.

+
3 paket var. 3 ünüde satın almak zorundasın (3 ünün toplam fiyatı zaten 1 oyun kadar. Ben 40$ ödemiştim internetden almıştım. + ilk ay ücretsiz ilk paket keyinden gelen bir olay)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...