Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En yerin dibine geçtiğiniz an?

Longshanks

Öne çıkan mesajlar

otobüsten durdu ben de adımımı attığım yerde tam rogar varmış ve kapağı açıkmış. tek bacağım girdi diğeri de yarım bastı
tam girek bacağım sıyrıldı ve onun acısıyla tutunamadım 1-2 saniye sonra girdim tam
yani otobüs penceresinden inişimi izleyen biri için eğlenceli olabilir tabi ama güzel değildi
Sosyal ağlarda paylaş

ben de bi gün arkadaşla çift katlı otbüsten önden inmeye karar vermiştim. basamakların sonunda ben duruyodum arkamda arkadaşım onun da arkasında üst katın yarısı sıra olmuş duruyo. arkadaşım "az aşşa in" "tam duramadım" gibi darladı falan ben de sinirlenip son basamağı da inip düzlüğe indim. kapı açıldı ve ben kapı ile ön cam arasına sıkıştım.ayağım da kapıya sıkıştı.
insanlar inerken bana bakıp gülüolardı bi de "ayaam sıkıştı" diyince adam ayağımı kurtarmak için kapıyı açıp açıp kapamaya başladı ben de kapıdan dayak yedim resmen.

geçen sene şöförü bulup öldürdüm
Sosyal ağlarda paylaş

lisedeyken servisten inicem. ayağım spor çantasına takıldı. uçtum o sırada minili manken gibi bir ablamız geçiyomuş ordan. bacaklarına sarıldım. kadının kukusuna kafada atmış oldum.

kadın ayrı bağırdı servistekiler ayrı güldü. gerçi bende kadına bağırmıştım bilerek mi düştük gerizekalı diye. ama kurtarılcak bir noktası yoktu artık. kafayı atmıştım bi kere
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:

Dartanian said:

Ortaokulda 8.sınıfa giderken beden derslerinde erkekler sınıfta soyunuyoduk kızların soyunma odası vardı..Sınıfta soyunduk falan tenefüsün bitme zili çaldı herkes çıktı biz 3 hayvan arkadaş olarak sınıfta kalıp topluca masturbasyon yapalım dedik başladık yapmaya 2dk geçti herşey güzel giderken sınıfta ceketini unutan 1 kız ve onun arkadaşı içeri daldı bizim arkadaşlar arkasını döndü ama ben direk elmdeyken yakalandm birşeyde yapamadım güldüler kaçtılar acaip utanmıştım ya :(

bu ne abi

Nasıl bir zihniyet bu lan ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Ortaokuldaki hoşlaştığım kız ameliyat olmuştu, geçmiş olsun yerine heyecandan sıhhatler olsun demiştim üf be

buna çok güldüm, nasıl kel alaka olmuş. hayır bir de sonunda 'üf be' demiş ya ahaha, belli hala utanıyor anımsadıkça, hahaha...

bir arkadaşım da tam telefon çalıp ta cevaplayacağı sırada kapı çaldığı için, 'kim o?' diye açmış telefonu, o geldi aklıma =)
Sosyal ağlarda paylaş

ortasonda ingilizce dersinde bayan bi hocanın olduğu sınıfa espri yapıcam diye derste izinsiz ayağa kalkan arkadaşıma sit-down git yerine diye bağırıcakken sit-tir gir yerine otur diye son ses bağırmıştım. millet gülecek şimdi diye beklerken ölüm sessizliği olmuştu sınıfta.yanımdaki arkım sonradan ne söylediğimi kulağıma fısıldayınca mağmayı görmüştüm.seviyeme sıçım ne deseniz haklısınız ama lisede bile değildim o zaman hak verin.buda böyle bi anımdı işte
Sosyal ağlarda paylaş

Minibüste ayakta giderken bi anda ani fren yaptı, bende boş bulundum öne doğru savruldum tutunacak yer bulamadım ve öne doğru uçtum, önümde duran kadına zarar vermiyim diye refleksle ellerimi önüme koyma çalıştım ama kadının gögüslerini avuçlamıs oldum, böle bütün minibüste bi sessizlik oldu herkes bana baktı, kadınla böle 2 sn göz göze geldik baya bi utandıydım o an.
Sosyal ağlarda paylaş

bu konu niye garbıçta ya

benim yazdıgım kaybolmuş bikaç tane daha yazayım

bu eski değil yeni sayılır.bodrumda muza binerken ilişkimiz başlama aşamasında henuz çok taze olan kıza muzdan düşkerne uçan tekme atmıstım.ama hakiki tekme kız iki takla atmıstı.bir süre kendime gelemedim.izleyenler the hitchte will smith eva mendeze benzer bişi yapıodu :)

oraokulda mini etekli hocaların bacaklarına bakmak için en önde otururduk.hoca ders anlatırken ben dalmışım böyle bakıyorum hatta böle iyice görmek için kıçım hafif havada böyle ayakta gibiyim falan.öyle bi kitlenmişimki hoca ders anlatmayı bırakmıs bana bakıomuş :)

buda bonus olsun

penis çizip bu annene diye not yazıp arkadaşıma attıgım ufak kağıdı hoca bulmustu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...