Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Behzat Ç. (2010) - Star

Magnum

Öne çıkan mesajlar

şaka maka dizi çok ama çok güzel ya.
serdar akar'ın etkisi belli oluyor zaten. onun dışında kurgu falan baya başarılı hele bugünkü bölüm çok güzeldi. bir de geçenlerde ikizli bir bölüm vardı o da iyiydi baya. tek eksik bence dizide: bir ana hikaye. hep bölüm sonu canavarlı bölümler sarmıyor bir yerden sonra. belki bugünkü bölümden sonra bir ana hikaye başlar bilemedim.
biraz şöyle reklamı, girişi falan biraz düzeltilse akar gider dizi.
Sosyal ağlarda paylaş

-olmaz
-neden olmaz?
-mutsuz oluruz
-mutsuz olalım. hep mutlu olunacak diye bi kural yok ki biz de mutsuz olalım. olmaz mı?

çok iyi dizi lan. uzun zamandır konusu güç istenci veya toplumsal tabular olmayan, şöyle naif bir türk dizisi yoktu. süper baba, biz size aşık olduk, ikinci bahar'dan sonra şimdi de behzat ç.
Sosyal ağlarda paylaş

Dizi anlamsız şekilde başka günlere kaydırılıyor sürekli. Bende beğeniyorum. Özellikle Arka sokaklar bakın polis cici hello kitty tadında dizilerden öte daha gerçekçi. Hakikaten de böyle polisler vardır diye düşünüyorum. Adam onca cinayetle uğraşıyor, illaki sapıtacaktır kafa, duramayacaktır. Türkiye şartlarında şirin baba ve dadaşlar misali polis dizisi mi olur yav..

Dün gece yine baktım, tüm dizi boyunca...

polis karakterler konuşurken "lan, len ve la" kelimeleri her cümlede çıktı. Hatta şu sörvayvırdaki çocuk elinde paketle geldiydi de bomba muhabeti yaptıydı, sağlam güldüm :D, mal mısın olm sen bomba sandığın paketi sallıyosun :D:D

Sosyal ağlarda paylaş

- hep mutlu olucaz diye bir kural yok ki biz de mutsuz olalım....

çok iyi bir diziye benziyor, yayından kaldırılacak falan diye duyuyordum ama izlemiyordum, dün izleyince neden bu kadar tepki çektiğini anladım, milletin kafası aşk meşk analı kızlı dizilerden uyuşmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...