Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Behzat Ç. (2010) - Star

Magnum

Öne çıkan mesajlar

said:
Türk polisiye dizilerine farklı bir bakış açısı getiren Behzat Ç.'de şok sahne! Nejat İşler, çorapları dışında tamamen soyunarak bir kadınla sevişti. Sevişme sahnesi bol 'buzlu' olarak ekrana yansıdı.

Son dönemin en radikal dizilerinden 'Behzat Ç.-Bir Ankara Polisiyesi', son bölümüyle gündeme bomba gibi düştü. Başrolünde Erdal Beşikçioğlu'nun, yer aldığı dizinin konuk oyuncusu Nejat İşler, çırılçıplak soyunarak bir kadınla sevişti. Saat 20.00-23.00 saatleri arasında yayınlanan dizideki cesur sahneler buzlanarak ekrana yansıdı. 'Behzat Ç.', daha önce RTÜK'ün gündemine gelmiş; ceza verilmesini isteyen üyeler, 'Behzat Ç.'nin 'İçki içen, işkence yapan, küfür eden bir karakter' olarak yansıtıldığını, bunun da çocukların zihinsel ve ahlaki gelişimlerini olumsuz yönde etkileyeceğini savunmuştu.

der aga.
Sosyal ağlarda paylaş

abi sansur harbiden cok kotu bisey lan, izletmesin cocuguna olsun bitsin. Bizim zamanimizda ne sansur vardi ne 11lere kadar tv izlemek vardi. 9 dedimmi yatardik cocukken. Elin amerikan filmlerinde dizilerinde fuckingler suckingler havada ucusuyo, bizde bi icki icti bi cinayet islendi diye, tey allam ya
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

abi sansur harbiden cok kotu bisey lan, izletmesin cocuguna olsun bitsin. Bizim zamanimizda ne sansur vardi ne 11lere kadar tv izlemek vardi. 9 dedimmi yatardik cocukken. Elin amerikan filmlerinde dizilerinde fuckingler suckingler havada ucusuyo, bizde bi icki icti bi cinayet islendi diye, tey allam ya

çocukluğumda şu adamla büyüdüm ben:

http://img705.imageshack.us/img705/9320/luckylukei.jpg

demek ki bir gençlik bu yüzden sigara kolik oldu.

"DAMN YOU GADGET, DAMN YOU!"
Sosyal ağlarda paylaş

arka sokaklar klasik devletten aldığı fon ile çekilen ve bu fonu kaybetmemek için devlet kuruluşlarına yalakalık yapan bir dizi asdf

dünyanın her yerinde örnekleri var, Türkiye'de de bence budur.

Ha eğlenceli dizi, akşam üstü verilen tekrarları TV'mde hep açık oluyor. Özellikle izmit'te evde tekken ses olsun diye açıyorum arada, bazen komik olaylar dönüyor de oturup izliyorum bile asdfdas

hani zaten tipler, oyunculuk vs. o kadar komik ki, ibret olsun diye izliyorum herşeyden önce

arka sokaklar genel olarak leş ama evet
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...