Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçinden geleni söyle rahatla topiği

xunn

Öne çıkan mesajlar

"roket adam" said:

bi yandan da 9 yıllık beşik kertmeni terk et, pompaya bağla, keyfine bak. sonra aşkım hayatımda 1 kişi oldu sadece falan diye biriyle evlenirsin.

ahahhahhahaah
tüm kezbanlara duyrulur "sonra aşkım hayatımda 1 kişi oldu sadece falan diye biriyle evlenirsin"

shalak..ahahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

futura mı kullansam luz sans mı?

abi akşam -akşam değil gece- bura saati ile 01.00 gibi mail geldi, "şunları acil çıkartalım yarına" diye. ben de inhuman bi insan olarak hepsini bitirdim.

ulan şimdi kimse yok! her şeyi bitirdim zaten. adamları bekliyorum.
gelip teklifi bi kontro etsinler de papaz olmayalım.

şu anda geride tek kalan şu.. düşündüğüm şey de bu, acaba bu kağıtlarda luz sans mı kullansak font olarak futura mı?

uyurdum, bugün çıkartırdım hesapları böle olacağını bilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

içimden geleni söylüyorum

sabah tv'yi açtığımda 2 şehit daha verdik haberlerinden sıkıldım.

yani haberden sıkılmadım şu terör saçmalığından sıkıldım. midem bulanıyor artık. huzur içinde yaşayamayacağız sanırım artık.

artık ben de amerikalılar gibi tv'yi açtığımda karşımda Shark week olsun NHL'de insanlar depişsin kim kardashian poposunu göstersin istiyorum. dünyadan bi haber olmak elimde bira tam amerikalılar gibi keyfe keder yaşamak istiyorum.

çok şey istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

beş sene herkesin gıpta ettiği bir aşk yaşarsın. yan yanayken dünyanın en mükemmel çiftisinizdir belki de. bir konuşma geçmişiniz vardır ki baya bildiğin kitap olur. bi kısmını alırsın aşk kitabı çıkar bi kısmını al otur oku cenk&erdem yanında halt etmiş asıl geyik muhabbeti böyle olurmuş dersin. geçen okudum güzel bir söz; facebooktaki aptal, sadece yazıdan oluşan, paint terk resim paylaşımlarından birinde; diyor ki: herkesle rahat rahat konuşabilirsin ama sadece bir kişiyle saçmalayabilirsin. ben onunla saçmalayabiliyordum işte. daha doğrusu her şeyi içimden geldiği gibi yapıyordum. en çok da sevdim, içimden en çok bu geçiyordu çünkü. mutluydum ben, o da olur sanıyordum. çünkü eminim beni böyle sevseydi sevgilim mutlu sözcüğünü yeniden tanımlardım.

klasiktir çoğu ilişkide bir taraf diğerinden daha özverilidir. bu taraf bendim, net biçimde. ama insan arada deniyor, diyorsun kendi kendine; "değiyor mu bu çabaya?". bu sorunun cevabı çok uzun süre evetti. ama bir dönem geliyor ki artık sorunun cevabı değişiyor ve bunu söylemekten de çekinmiyor karşındaki insan, sevdiğin yani. diyor ki sana, "sevgili olma yükümlülüklerini yerine getirmek artık bana zor geliyor." yükümlülük diyor senle paylaşmaya. en basitinden bugün ne yaptın sorusuna cevap vermek artık bir zorunluluk oluyor onun için. insanlar küfürle, hakaretle karşımdakini kırarım sanır. ama insanı kıran kötü söz değil böyle ince sözler oluyor.

"artık bu çabaya değmiyor" deme vaktin gelmiş oluyor. ya boşa kürek çekeceksin ya da artık çabalamayacaksın. her emeğin bir karşılığı olması gerektiğine inanırım. artık çabalamamaya karar verdim ben de.

hiçbir zaman tekrar 20 yaşımda olmayacağım. hiçbir zaman en deli yıllarımı bir kişiye adayamayacağım. ve hiçbir zaman hiçbir insan emeğimi bu kadar gasp etmeyecek. ama olsun, yine de seni tanımak güzeldi. hayır hayır tanımak değildi güzel olan. seninle yaşamaktı. bana kendini yaşattığın için teşekkür ederim. `severken gelen ayrılık` böyle bir şey işte. ağzına ne kadar sıçılırsa sıçılsın kötü düşünemiyorsun arkasından. hayat geliyor seninle taşak geçercesine gülümsüyor ilerden. artık onun peşine gitmek lazım sanırım. bu da sana bir nevi veda yazısı olsun. nasıl olsa buraları okuyorsun.

i am so fucking glad
so happy that i met you
i am so fucking glad
that you're a part of me

i am so fucking glad
so happy that i know you
i am so fucking glad
so proud to know your name

aren't you?
aren't you so happy to know me too?

i am so fucking glad
it really warms my heart up
i am so fucking glad
just to see you

i am so fucking glad
i love to hear you laughing
i am so fucking glad
you'll never go away

every minute i give to you is
another piece of my life
that i'll never get back

every minute i give to you
to do with what you will
i don't think you understand

you can buy my ass and
you can buy my time
but you can not buy my mind

http://www.youtube.com/watch?v=EEff7YZqbno
Sosyal ağlarda paylaş

coco said:

jestlerden uzak durmak lazım.. beklenti olgusunu gereksiz geliştirebiliyorlar..

ne söylesem beni rahatlatmayacak bir moddayım lol..
neyse, köpeğimi çıkarmam lazım gün batımını birlikte izleyeceğimize söz verdim dün onu çıkaramadığımda..

hep bi güzin abla modunda.. o senin iki noktalarinda beni öldürüyor ayrica.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

hep bi güzin abla modunda.. o senin iki noktalarinda beni öldürüyor ayrica.

görüyorum ki sen de yaşatıyorsun quote'lerinde ama!

hem sana ne içimden ne geldiğinden ve iki noktamdan.

ps: ölme yaşa diye kullanmadım ".."yı fark ettiysen.
insan daha kendi poposuna sahip çıkamazken bir de ... cık cık cık!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...