Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçinden geleni söyle rahatla topiği

xunn

Öne çıkan mesajlar

nereden başlasam?
-sevmiyorum sıcakları,kar yağsın,11 ay kar yağsın, hava sıcaklığı ortalama -35 derece santigrat olsun, bana koymaz.
-dincilerin yok olduğu bir dünya,bir ülke istiyorum.12-13 yaşında kıza sulanan,hallenen ve bu hayvan oğlu hayvanları din adına savunan şerefsizlerle, namussuz oğlu namussuzlarla aynı havayı solumak istemiyorum.
-hayattan zevk almak istiyorum, istanbul'u çok seviyorum ama artık başka bir yerde, ege'de küçük bir ksabada-mümkünse de deniz kenarında bir kasabada yaşamak istiyorum.ömrüme ömür katıldığını hissetmek istiyorum.
-hepsinden önemlisi bölücülerin,dincilerin desteklediği partinin yok olduğu bir ülkede yaşamak istiyorum.
başka şeylerde var ama yeter...
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

ahah lan video cok iyimis

gerçekçi işte.

öyle sevgi pıtırcığı falan bi insan olacak bi hayatım yok benim. allahın her günü random ancak extraordinary sorunlarla uğraşıp çoğunun altından kalkacak gücü zar zor buluyorum.

hayatım bok gibi ve ben bunun farkındayım demenin daha güzel bi yöntemi yok sanırım.

sen hayata gül, hayat da sana gülsün saçmalığı yerine bunu 40 kere tercih ederim

smile you fuck daha içten hem.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

"nutella yerim" said:

ahah lan video cok iyimis

gerçekçi işte.

öyle sevgi pıtırcığı falan bi insan olacak bi hayatım yok benim. allahın her günü random ancak extraordinary sorunlarla uğraşıp çoğunun altından kalkacak gücü zar zor buluyorum.

hayatım bok gibi ve ben bunun farkındayım demenin daha güzel bi yöntemi yok sanırım.

sen hayata gül, hayat da sana gülsün saçmalığı yerine bunu 40 kere tercih ederim

gel olm Türkiye'ye, hayatın bok gibiyse bari memleketinde bok gibi geçsin.bu ne lan?!
Sosyal ağlarda paylaş

said:

olm sunu da dedikten sonra aramızda ciddi benzerlik olduguna karar verdim,ortak cok yonumuz var,ama gel gör ki forumda sever gibi oldugum ama bir yandan da ayar oldugum insanlardan birisin,ne dersin kavgalı ama zevkli bir dostlugumuz olabilir mi,bir tango ve keş olur mu bizden
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...