Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçinden geleni söyle rahatla topiği

xunn

Öne çıkan mesajlar

gece yine uyandım. bişey yiyemediğimden karnım çok kötü. 2 saat uyumama rağmen tekrar uyuyamıycam. tüm yaptıklarına rağmen onu çok özlüyorum ama ne iletişim kuracak bir yer kaldı ne de imkanlar. birazdan içip yine kalbimi rahatlatmaya çalışıcam. midemi delip çok daha kötü olmam an meselesi. 6 gündür 3 şişe 75lik jb bitti. yanımda olacak kimsem de yok. artık insan değilim gibi. keşke 4 ay önceki gibi bir kalp krizi geçirip ölsem diye düşünüyorum sürekli. öyle işte.
Sosyal ağlarda paylaş

kami said:

gece yine uyandım. bişey yiyemediğimden karnım çok kötü. 2 saat uyumama rağmen tekrar uyuyamıycam. tüm yaptıklarına rağmen onu çok özlüyorum ama ne iletişim kuracak bir yer kaldı ne de imkanlar. birazdan içip yine kalbimi rahatlatmaya çalışıcam. midemi delip çok daha kötü olmam an meselesi. 6 gündür 3 şişe 75lik jb bitti. yanımda olacak kimsem de yok. artık insan değilim gibi. keşke 4 ay önceki gibi bir kalp krizi geçirip ölsem diye düşünüyorum sürekli. öyle işte.

http://img366.imageshack.us/img366/4489/huggles1em6.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Thermo said:

kami said:

http://img366.imageshack.us/img366/4489/huggles1em6.jpg

Olmamış bu. Fotonun sol tarafını kes tekrar koy buraya..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...