Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçinden geleni söyle rahatla topiği

xunn

Öne çıkan mesajlar

sürekli kendi kendime 9gagdeki yorumları okumayacağımı söyleyip sonra gidip gene okuyorum kıl oluyorum
bilmiyorum benim gözüme fazla batıyor belki ama özellikle bizim millette sürekli bi beğenmeme, "pfft ben de yaparım la bunu" tavrı var
böyle yorumlar görüp fitil oluyorum sabah sabah
yapmayın olm lan
Sosyal ağlarda paylaş

ahah aynı durumdayım ya. gerçi benim durum daha da vahim. 10:40'ta uçağım kalkıyor izmirden, 13:00'da okulda olmam lazım
her şeyin tıkır tıkır işlediği mükemmel bir dünyada bu mümkün aslında ama şu anda çok uzak bir ihtimal. mesela 1 saat rötar yerim kesin, sonra havaş beklerim vs. neyse hayırlısı

aa günlük zannedip günlük kafasında yazmışım biraz, canım sağolsun
Sosyal ağlarda paylaş

Şu hayatta "şişman ve çirkin türk kızı özgüveni" ne sahip olabilsem, ülke kurar bağımsızlığımı ilan ederim yemin ediyorum.

O çirkinlik, o yağlar, o kayık sıfat.. Ama o özgüven ile giyilen kıyafetler, dekolteler, sokak ortasında kahkahalar,,

Çok kötü çok.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Lord_Argos said:

Ayrıldığım kız benden 10 yaş büyük biriyle.. F*ck.

Bu bana oldu ve yanlış açıdan bakıyorsun bence.

Senden ayrılınca acılan sosyal/duygusal boslugu anca o yaşlarda biri doldurabiliyorsa iyi hissetmen lazım.

Bence.

Mantıklı.

Neyse ya herifte bir firmada bölge müdürüymüş zaten artık unutmak en iyisi sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Şu hayatta "şişman ve çirkin türk kızı özgüveni" ne sahip olabilsem, ülke kurar bağımsızlığımı ilan ederim yemin ediyorum.

O çirkinlik, o yağlar, o kayık sıfat.. Ama o özgüven ile giyilen kıyafetler, dekolteler, sokak ortasında kahkahalar,,

Çok kötü çok.

kendimle barışığım tamam mı! sılak!

ha kendiyle barışık ama utanmadan ortamın en filinta adamına yazılırlar. iki yüzlüler
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...