Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm- Yeni Char.- Hangi Battle Group-Server?555

hunty

Öne çıkan mesajlar

Stormscale'da karakter acmaya karar verdim. Server cok kalabalik. Bu iyi mi kotu mu olacak bilemiyorum.
Bir de Raf sistemini arastirdim. 3x Xp vs. guzel seyler veriyor. Dual box yapmaya karar verdim. Ikinci karaktreri Trial actim simdilik. Hosuma giderse 2 accountla birden oyanarim.
Bilizzard bariz destekliyor bu multibox olayini. Hile falan degil.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
az daha sabredin 1 hafta icinde vay ak yi yer altindan cikartip halka acicaz, taniticaz cata icin hedeflerimizi belirticez

vay ak raid yapip end game goriyim, zaferden zafere kosiyim banka onumde epiclerimi gosteriyim, bir guild bulup karakterimi giydirip daha iyi bir guilde geciyim diyen insanlara gore degil onu bastan belirtiyim, WotLK de bunu cok yasadik

vay ak

zamaninda hardcore raid yapmis
is, okul veya evlilik nedeniyle no lifer gibi oynadigi gunleri geride birakmis
eglenceli bir wipe i 5 dropa tercih edebilicek
arkadasliga ve muhabbete onem veren
donem donem veya ayda yilda bir oyniyabilen

ve herseyden ama herseyden onemlisi kendisi gibi gamer olan patilerle, pati kulturunun egemen oldugu bir guildde sakin bir ortamda harala gurele ile dram olmadan oynamak istiyen insanlar icin

ikinci en onemli nokta ise ne olursa olsun gelirken bize class sormayin, ne ile oynamak istiyorsaniz onla gelin ha derseniz aktif class durumu ne o zaman soyleriz su classtan cok var sundan az var diye ki zaten onemi yok
Sosyal ağlarda paylaş

hunty said:

Ben stormscale da actim. Hemen hic turk yok gibi. Bir tane Turk guild buldum, Horde tarafinda. Ortam kalabalik ana baba gunu... Latency'de guzel.

ay yıldız var turk guildi pve takılıyorlar

ve baya saglam pvp yapan türkler var sen daha yeni oldugun icin sanırım, denk gelmemişsin ama dediğin gibi cok fazla degiller bir elin parmakları .p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...