Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (Hack & Slash RPG)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Build of the week diye bi olayları var, her hafta oyunculardan gelen ilginç buildleri test ediyorlar. Bi tane dev build koymuşlar araya

http://www.youtube.com/watch?v=bE1t9oCA9MQ&feature=relmfu

Şu da değişik bi melee build.

http://www.youtube.com/watch?v=WTtISGgVpVw&feature=relmfu

Skill tree diye geçen aslında bi nevi stat-passive tree. Stat customization baya yoğun ve skill lvllarını ve giydiğin itemları falan belirliyor. Aktif kullandığın skilller ise itemlarına taktığın gemler ile belirleniyor. Bu gemlerin lvlları var ve stat requirementları var. Misal hybrid build yapabilirsin, etkili de oluyorlar. Ama bazı skilller max lvla ulaşmıyor falan baya min max içeren bi sistemi var oyunun. Şurda stat tree görebilirsin

http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/
Sosyal ağlarda paylaş

dün gece duelist oynadım biraz, skill tree olsun, gem muhabbeti olsun çok başarılı ama grafik, animasyon, tasarım gibi şeylerden çok kaybediyor bakalım. birde genelde mapler kötü gibi dursada caveler diabloya 325235 falan basar sanırım

gemlere lvl vermek herhangi bir puan vs bişi kaybettiriyor mu

bemim client oyuna girmeye çalışırken, ya da tp falan olurken çok donuyor öyle bir kitleniyor ki pc ye res atmak zorudna falan kalıyorum, bunun çözümü var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Gemi lvl atlatmak bişey kaybettirmiyor, ama gemlerin min requirementları artıyor. Tabi gemin min req.ı karşılamıyorsan lvl atlatamıyorsun.

Gemleri trade ederken elindeki gemler hep yüksek lvlsa tabi işine yaramayabilir, atıyorum ben caster olarak str isteyen bi gem spelli max lvlda değil orta lvllarda ancak kullanabilirim.

TP ve login sorunu ilk defa sende duyuyorum valla bi fikrim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Gidebiliyorsun yalnız. Hani son verdiğin 1 ya da 2 puan sabit, ama atıyorum toplamda 12 puan isteyen bi melee skille shield/1hand ya da 2hand pasifleriyle gidebiliyorsun. Keza witchte de summon ya da elemental damage üzerinden giderek açabildiğin pasifler var. Son bi nodeda kesişiyor 2 puan vererek büyük pasifi açıyorsun. Gibi gibi.

Bu arada oyun çok keyifli. Witchle act1 bitirdim summoner olarak oynadım, sonra düşürdüğüm bi iki itemla barbar oynadım. Oyunda skill gemleri birbirine linklemek diye bi olay var, mesela bi sokete summonların hpsini yada büyülerin damage ını arttıran gem takmak istiyorsan, üzerindeki itemda bu iki gemi birbirine linkli görünen gem socketlar gerekiyor. Sırf o bonusu almak için gidip inferior item giyebiliyorsun. Ya da shardlarla çeşitli orblar yapıp mesela itemın gem slotları arasındaki linkleri reforgelayabilirsin. Hani bodoz en çok stat veren itemı giyeyim diye bi olay yok, baya customization var daha ilk lvllarda bile.

Regular itemları magic yapmak mümkün onun da orbları var. Hatta tam istediğin tür ve kalitede magic item geldi ama üzerindeki random statları beğenmediysen statlarını rerollayabiliyorsun. Bu orbları da vendorlara sattığın magicallarla alıyorsun. Ekstra bişey katmıyor ama biraz rng ile tam istediğin itemı yakalayabilirsin.

Pasif skill / stat tree de keza baya customization katıyor. Geçen patche göre biraz streamlining var sanki, hybrid olmayan classlar direk kendi statlarından başlıyorlar şu anda. Ama hala istediğin oranda hibrid yapabiliyorsun karakterini. Ben o kadar uğraşamadım, zaten summoner/necro olarak oynadım witchi. Ama oyunun asıl keyfi zaten o komboları denemekte.

Beleş bi oyuna göre inanılmaz iyi bence, ki adamlar pay2win olmayacak diye iddalılar. Vanity item, fazladan respec falan gibi şeyler satacaklar parayla sanırım. Da kesinlikle pay2win olmayacak diyorlar. Eğer böyle giderse baya oynanır oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

partydeyken loot sistemi tam olarak nasıl? d3 gibi herkese ayrı atmıyor sanırım da en az 14124 tane mavi ve rare attı boss kesince. itemleri alıcak yerimiz kalmadı haha

bende 10lvl witch ve 10lvl duel kastım. witch daha eglenceliydi fakat, zombieler manfaka ilerde işe yararmı bilmiyorum ama ikide bir kosarken kayboluyorlardı falan bende skill treeden puanlarımı geri aldım dps abandım haah

client sorun yüzünden daha fazla oynayamadım ama :
Sosyal ağlarda paylaş

Ben beğendim eski günlere götürdü beni gameshow ss leri geldi aklıma.Donation yaparım bu akşam oynarız.

Saçma sapan remakeden iyidir loop bağladılar zaten kaç yıldır aynı salatalığı yiyoruz.

Oynayacak olanlar ses etsin toparlanalım.

Regalya bekliyoruz yavruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...