Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (Hack & Slash RPG)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

valla diablo 3 betasında aradığım atmosferi bulamayınca indirip oynayayım dedim. gayet güzel. skill ağacı fazlasıyla karışık gözüküyor, ama önceden planlanmış bi karakterde sorun yaratacağını düşünmüyorum. oyunun spell mantığı random drop gemler üzerine, buna alışması biraz zaman alıyor. animasyonlar vasat ne yazık ki.

her halükarda d3 oynayacağıma bunu oynarım arkadaşlarla. bedava olması da tadına tad katıyor daha ne olsun
Sosyal ağlarda paylaş

felfecir said:

valla diablo 3 betasında aradığım atmosferi bulamayınca indirip oynayayım dedim. gayet güzel. skill ağacı fazlasıyla karışık gözüküyor, ama önceden planlanmış bi karakterde sorun yaratacağını düşünmüyorum. oyunun spell mantığı random drop gemler üzerine, buna alışması biraz zaman alıyor. animasyonlar vasat ne yazık ki.

her halükarda d3 oynayacağıma bunu oynarım arkadaşlarla. bedava olması da tadına tad katıyor daha ne olsun

http://img94.imageshack.us/img94/5697/hahhahh.png
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Bone trolluyormusun ? :)

Ilk d3 cok aydinlik diyen oyuncu kitlesini ciddiye alip boyle salak sacma bir sey cikarmislar ortaya. Hadi skiller iyi diyelim e gerisi? Hani senin oynanabilirlik en onemlidir deyislerin :)

onu diyorum işte, oynanabilirlik çok önemli.
iki tane skill koyacaksın, biri saldırı biri de savunma skilli, o kadar.
daha ne skille ihtiyacın var ki zaten?
statları kaldırmak da önemli, oyuna hiç bir şey katmıyor çünkü. int'e mi vereyim dex'e mi vereyim derken oynananbilirliği zedeliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...