Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (Hack & Slash RPG)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

indiffer43 said:

Abi şu paralara nasıl okutuyosunuz faster attack gibi boktan bir gem'i aklım almıyor ya? %14 quality power siphon var elimde 4 gündür 2 gcpden satmaya çalışıyorum millet ağlıyo hemen çok fazla diye.

power sifon içeren build fazla yok, pek para etmiyo haliyle, 2-3 chaos anca
Sosyal ağlarda paylaş

Phyx said:

olm oyunun basindan kalkilmiyor lan

Abi oyun inanılmaz kaliteli şimdiden 25 dolar total destek yaptım zaten biri beta idi. Şu passif tree gizli bulmacalar gibi her baktığında yeni birşey görüosun dsfj. Ki daha map olayları felan varmış.

Free2play olayı sadece biraz oyunun reputasyonunu düşürüdü. ama işte bu tarz derin mekanikleri olan hacknslash olduğu için old school mu denir artık kitle yaş ortalaması yüksek. Meraklı adamlar oynuo oyunu yetolar zaten level 40-50den sonra öeh olur bırakılar.
Sosyal ağlarda paylaş

knox said:

lvl 75 oldum,hala lvl 40 silahi ile takiliyorum.dpsim baya skintili,life regenli mob gelince kesemiyorum sdsdfsd

dunya kadar alch orb harcadim,sans yok.biraz daha ugrasicam olmazsa,belki baska karakter filan kasarim.

70ten sonra nerde kastın? map mi docks mu
69 um fellshire kasıyorum güvenli olsun die run başına %7 geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

indiffer43 said:

Abi şu paralara nasıl okutuyosunuz faster attack gibi boktan bir gem'i aklım almıyor ya? %14 quality power siphon var elimde 4 gündür 2 gcpden satmaya çalışıyorum millet ağlıyo hemen çok fazla diye.

bende de %12 power vardı. günlerdir satmaya calısıyorum bugün birine 3 chaos 1 Scouring sattım. artık kim ver verirse atlıyorum ya çok zor bişiler satmak :(
Sosyal ağlarda paylaş

GodBlessStoya said:

knox said:

lvl 75 oldum,hala lvl 40 silahi ile takiliyorum.dpsim baya skintili,life regenli mob gelince kesemiyorum sdsdfsd

dunya kadar alch orb harcadim,sans yok.biraz daha ugrasicam olmazsa,belki baska karakter filan kasarim.

70ten sonra nerde kastın? map mi docks mu
69 um fellshire kasıyorum güvenli olsun die run başına %7 geliyor

oha abi ne ara 69 oldun lan daha dün 60 idin ya. 2-3 gündür kasamıyorum ben hiç :((((
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...