Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (Hack & Slash RPG)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

pasc said:

cruel a3'deyim, mekan değiştirirken bu hatayı alıyorum. nedendir acaba :((((888

http://a1301.hizliresim.com/15/z/jlluc.jpg

said:
This is a problem that can occur most commonly with Windows32bit systems, as the game can only be allocated 2gb of memory. The game doesn't yet clear active memory, so until we improve this, the best solution is to either turn texture quality down, or restart the game at regular intervals.

Note that it happens most frequently when changing between acts.
Sosyal ağlarda paylaş

latency ile bilgisayarın kasması bağlantılı değildir. eğer pc kasmıyor ama o mobları görünce ping yükseliyorsa bir sorun var demektir. veya sen desync i lag sanıyorsun. oyunda şu an en büyük problemlerden biri desync. OB başladığından ben lagmadım, ama d/c çok büyük problem şu an ayrıca dün pingler 80-100 lerden 150-200 bandına çıkmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

pasc said:

cruel a3'deyim, mekan değiştirirken bu hatayı alıyorum. nedendir acaba :((((888

http://a1301.hizliresim.com/15/z/jlluc.jpg

Bende de aynı sorun vardı win 32 işletim sistemlerinde oluyormus texture quality medium yaptım düzeldi.Olmadı sound u kapatım exe ye -gc2 komutu ekliyorsun arastır bulursun.
Sosyal ağlarda paylaş

Etheral knife'lı build yapma şu an, ne olacağı belli değil skillin, büyük tartışmalar var. Chris ya mekaniklerinin değişeceğini ya da başka benzeri bir skille tamamen değiştirileceğini söylemiş falan. Buildin ona dayalı olmasın yani.

Bu arada latency olayını bilmiyordum gerçekten. FPS taraflı hiç zorlanmadım ama donanım topluca, normal yani.

Demin unique çıktı lvl 39, 32% to all resist veriyor. I came.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

şuan lvl'ı kaç shadow'unun?

30 direkt blood magic e ordan da defansif talentlere gidicem bakalım ne olcak.Basta düsünmemistim blood magic ondan biraz dmg e gitmistim yetiyor her sekilde dedigim gibi end game de ne olacak bakalım ama daha iyi support ve skill gemleri lazım.En azından life regen olan aurayı almak sart gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bak lvl 52 shadow olan biri olarak şöyle söyleyeyim, eğer o skill treeyi o şekilde izlersen cruelde reskill manyağı olursun. Öncelikle defansif skilleri al, damage'leri sonradan seç. GÖrdüğüm kadarıyla ilk 50 pointte ne %life almışsın ne defansif bir şey. Evasion rating'den önce mutlaka hp kas çünkü full evasion kasarsan 1incide boşa sallar 2.de boşa sallar 3.de tek atar. Oyunda zaten bol bol pot kullanma şansın var, öncelikle life kas
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

dreagloth said:

Atayım 3-5 bişe bana ver

sorun değil gerekirse bedava veririm. Ama ederi ne mesela ? Maksat ileride böyle bir item çıkınca ne fiyat eder öğrenmek.

Oyun içi nick verirsen akşam eve döndüğümde vereyim eldiveni.

oyundaki en iyi caster glovelarindan biri

cruel act 2 de hala olmedigimi gururla belirtmek isterim asdasd level 43
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

souldarkorn said:

dreagloth said:

Atayım 3-5 bişe bana ver

sorun değil gerekirse bedava veririm. Ama ederi ne mesela ? Maksat ileride böyle bir item çıkınca ne fiyat eder öğrenmek.

Oyun içi nick verirsen akşam eve döndüğümde vereyim eldiveni.

oyundaki en iyi caster glovelarindan biri

cruel act 2 de hala olmedigimi gururla belirtmek isterim asdasd level 43

Fiyatı ne bıngıldak kardeş bir onu öğrenemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Cruel act 2'de DW Hunter ile akıyorum ya çok keyifli. Hiç beklemiyordum bu kadar rahat oynamayı, sonradan açıldı class. Normalde bu kadar hızlı ilerlemiyordum, itemlarla da alakalı olabilir tabii. Dual Strike dpsi 900 civarı, cleave dpsim de 500 civarı tıkkır tıkkır kesiyorum her şeyi. Bir tek act sonu bosslarını falan tanklayamıyorum, adamlar vuruyor.

Ama Act 3 çok eğlenceli olacak, Chaos Res -%20. Tükürücekler, öleceğim muhtemelen =P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...